Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Jak to zrobić?
#1

Cześć wszystkim, jest to mmó pierwszy post na tym forum  Smile  Cztery miesiące temu poznałem wspaniałą dziewczynę, która zmieniła moje życie. Praktycznie pasujemy do siebie idealnie, super się dogadujemy, wspólne wyjścia, kina, imprezy, spacery itp. Codziennie mamy ze sobą kontakt. Często przebywamy u siebie oglądając różne filmy. Dużo już u niej naplusowałem korzystając z każdej możliwej okazji, wiele razy potrafiłem ją tym wzruszyć i jestem pewien, że to jest "to coś". Chcę zapytać się jej, czy chce ze mną chodzić, ale nie wiem jak, gdzie i kiedy to zrobić. Dodam, że jest to pierwszy raz w moim życiu, gdy będę mówił takie coś dziewczynie, więc nie chcę nic zepsuć i chcę, aby to dobrze zapamiętała. Macie jakieś propozycje? 

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#2

Nie pytaj,

Działaj.Po prostu pomiń etap pytania.Ustanów Status Quo,że już jesteście razem.Niech to wyjdzie naturalnie. Smile

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#3

Nie pytaj, bo po co Ci to. Nie widać żebyś miał jakieś wątpliwości. Tak Adventures napisał, według mnie też jest to zbędne. Ciesz się każdą chwilą, a jak Cię coś dręczy znaczy że dręczy Cię coś w Tobie.
Czasem takie deklaracje nie wychodzą za dobrze. Często druga strona wtedy zaczyna się zastanawiać czy naprawdę jest wszystko ok i do czego taka deklaracja ma służyć.
Najfajnięjaszą według mnie jest jakaś okoliczność typu miesiąc, trochę za wcześnie, ale pół roku, rok i wtedy można odkorkowac np dobrego szampana, albo dobre wino. Jak jest naprawdę super, żadnych deklaracji nie trzeba. To się czuje, a wydaje mi się że Ty to czujesz.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB