Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Czy iść do prostytutki?
#25

Jak to się wyłudza seks? Że niby nie za obopólną zgodą? Przecież to jest prawie jak gwałt. Chyba że źle rozumiem. Jeżeli tak to się zgodzę że to co najmniej obrzydliwe.
Nie chodzi o wyrwanie "doświadczonej" kobiety. Pozatym w czym problem, przecież prawiczek nie musi być od razu na maxa zakompleksiony. Pozatym w czym jest różnica czy to byłaby dziewica czy prawiczek. I dlaczego kobieta nie mogłaby być dumna że rozprawicza.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 x 0  x 1  x 0  x 0 
Odpowiedz
#26

Przeczytałem uważnie cały temat. Również miałem taki problem, ale Panowie, zlitujcie się. W tym wieku płacić za seks ? Pełno jest kobiet, które aż pragną wejść nam do łóżka, wystarczy spojrzeć na profile FB, instagramy, zagada, spotkać się i już. Gwarantuje, że 1 na 3 kobiety będzie chętna Wink ewentualnie pozostają serwisy "randkowe" typu WYCIĘTE - tam to już 100%, że dojdzie do akcji ...

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#27

(21-09-2019, 22:19 PM)vlad1431 napisał(a): Jak to się wyłudza seks? Że niby nie za obopólną zgodą? Przecież to jest prawie jak gwałt. Chyba że źle rozumiem. Jeżeli tak to się zgodzę że to co najmniej obrzydliwe.
Nie chodzi o wyrwanie "doświadczonej" kobiety. Pozatym w czym problem, przecież prawiczek nie musi być od razu na maxa zakompleksiony. Pozatym w czym jest różnica czy to byłaby dziewica czy prawiczek. I dlaczego kobieta nie mogłaby być dumna że rozprawicza.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Nie, nie gwałt. Wyrywanie naiwnych na piękne słówka, byle zaliczyć. To jest wyłudzanie.
I nie twierdzę, że prawiczek musi być zakompleksiony. Jaka duma? xD To już chyba takie podstarzałe byłyby dumne, że je młody chłop chciał Tongue

 x 0  x 0  x 0  x 0 
"Czasem sobie myślę, że Darwin jednak się mylił i w rzeczywistości człowiek pochodzi od owadów, bo w ośmiu przypadkach na dziesięć człekokształtne to zwykłe mendy gotowe na wszystko za byle gówno."
Odpowiedz
#28

Z dumą to był sarkazm. Ale nierozumiem co jest złego w prawictwie albo w dziewictwie. Traktowane to jest wręcz prawie jak kalectwo. Nie znam faceta który nie byłby uradowany rozdziewiczaniem. Dlatego nie rozumiem co kobieta może mieć przeciwko i nie cieszyç się z tego? Może chodzi o to że brak mu doświadczenia?

Tu trafiłaś w sedno. Można by powiedzieć ze każdy ma swój umysł i nie powinien dać ponieść się emocjom. Piszę o tych biednych którym seks został wyłudzony. Skąd się to bierze, z naiwności? Jak jedna z drugą jest wychowana że nie wie że dupy na lewo i prawo się nie powinno dawać a potem płakać. Co to jest piórnik kurła że se długopis wsadzi czy ekierke i wyciągnie kiedy chce? Bez wyrzutów sumienia.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#29

(24-10-2019, 20:49 PM)vlad1431 napisał(a): Z dumą to był sarkazm. Ale nierozumiem co jest złego w prawictwie albo w dziewictwie. Traktowane to jest wręcz prawie jak kalectwo. Nie znam faceta który nie byłby uradowany rozdziewiczaniem. Dlatego nie rozumiem co kobieta może mieć przeciwko i nie cieszyç się z tego? Może chodzi o to że brak mu doświadczenia?

Tu trafiłaś w sedno. Można by powiedzieć ze każdy ma swój umysł i nie powinien dać ponieść się emocjom. Piszę o tych biednych którym seks został wyłudzony. Skąd się to bierze, z naiwności? Jak jedna z drugą jest wychowana że nie wie że dupy na lewo i prawo się nie powinno dawać a potem płakać. Co to jest piórnik kurła że se długopis wsadzi czy ekierke i wyciągnie kiedy chce? Bez wyrzutów sumienia.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Nie ma nic złego.
Tak, chodzi o brak doświadczenia. Nie chciałabym spać z takim facetem. A wiadomo, że dla mężczyzny dziewica to rarytas, choć dla mnie to tylko męskie ego i jakaś dziwna satysfakcja.

Ależ mowa była iks stron temu, że lepiej wyłudzić seks, niż zapłacić i tego tylko się trzymam w wypowiedziach. Nie, jak już to niech facet rzuci za to banknoty. Mnóstwo dziewczyn wychowano porządnie, a jednak jeden cwaniak z drugim wie, co mówić i co robić, żeby tylko bzyknąć i kop w dupę. To jest ok? Nie. Tak samo, jak wyrachowane kobiety wykorzystujące bezczelnie męzczyzn. Są rzeczy, w których nie ma co żałować naiwności i głupoty, a są takie, które miejsca mieć nie powinny. I wyłudzanie seksu jest złe. Są takie, które szukają, są takie, którym można za to płacić, im niech faceci pchają penisy.

 x 0  x 0  x 0  x 0 
"Czasem sobie myślę, że Darwin jednak się mylił i w rzeczywistości człowiek pochodzi od owadów, bo w ośmiu przypadkach na dziesięć człekokształtne to zwykłe mendy gotowe na wszystko za byle gówno."
Odpowiedz
#30

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2019, 21:34 PM przez vlad1431.)

Zajebista jesteś, "niech im pchają penisy". Na maxa mnie to rozwaliło.

Nie wiem dlaczego,ale słyszę ostatnio sporo takich historii i dlatego jakiś radykalny jestem ostatnio. Tu akurat wyznaje taką zasadę że czym skorupka za młodu nasiąknie, itd. Że każda musi się przejechać żeby potem się cenić.

A sedno wątku, masz rację, jest takie że lepiej może żeby zapłacił. Ale dla mnie to dwie różne kwestie. Bo co innego zdesperowany, a co innego "wyłudzacz". Jak jakiś Cygan. Dalej jakoś sobie nie potrafię wyobrazić tego wyłudzania, ale ok.

Btw, wiem że zawsze tak jest, że jest strona wyłudzająca, tak jak ten Cygan i strona poszkodowana. Ale takie jest życie i ja byłem nauczony tak, że kto ma miękkie serce, ten ma twardą dupe.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#31

Dobrze prawi

Polać im!

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB