Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Godne polecenia gry na PS4
#1

Witam wszystkich! Posiadam konsole i ograniczony czas, dlatego postanowiłem zapytać o pozycję które możecie polecić z czystym sercem.
Proszę o podanie tytułu, krótkiego opisu gry oraz własnej opinii/oceny.
Czekam na wasze propozycje!

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#2

Niestety nie mam PS4, ale tak jest głośno o tej grze, że nawet bez przegrania w nią, można ją polecić w ciemno.

Mowa oczywiście o Uncharted 4: Kres Złodzieja

 x 0  x 0  x 0  x 0 
"Nie możesz pozostawić wszystkiego losowi. On ma wiele do zrobienia. Czasami musisz mu pomóc. " - Leonardo da Vinci
Odpowiedz
#3

Właśnie neidawno kupiłem sobie PS4, szczerze mówiąc nie miałem wtedy większych planów, ale teraz nie mogę się doczekać aż przyjdzie kurier ( mam nadzieję jutro) z najnowszym South Parkiem Smile

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#4

Zależy jakie gry kto lubi.
Na pewno na starsze konsole PS, np. PS3 wielu osobom podobała się taka gra jak Quake 4 albo jak ktoś chce coś bardziej mrocznego, to Doom 3 BFG Edition czyli odświeżona wersja gier Doom 3 oraz Doom 3 Resurection of Evil (zawierająca m.in. obie te gry).
Jak ktoś nie grał w to nigdy, to może sobie wpisać w wyszukiwarce Google hasła Doom 3 BFG Edition lub Doom 3 lub Quake 4 - powinny się pojawić wyniki wyszukiwania również z serwisu YouTube z tzw. gameplay'ami.

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#5

Polecam oczywiście GTA 5, już teraz klasyk haha...

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB