Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
BIG CYC !??
#1

Spokojnie,tym razem nie będzie o facetach.Przypomniała się mi rozmowa z pewnym facetem dano temu o sztucznym biuście u kobiet.
-"masz racę ona ma sztuczne,cały dzień ją obserwowałem i cały czas,niezależnie od tego jaką pozycję ciała przybrała cały czas były takie same".Widać,że żonaty Smile

Potem jeszcze u koleżki
"Ty lubisz takie suche.Jakie cycki podobają Ci się najbardziej?"
"O Takie"
"Ale ona ma sztuczne"
"Nie ma"

I tu pozostaje nierozwiązany nurtujący mnie nierozwiązany filozoficzny temat,o którym przypomniałem sobie wczoraj... <troll>

1.Jak poznać,że sztuczne? Ja po bliznach określam,nierównomiernych ruchach i "nierównomiernym rozłożeniu masy krytycznej pracujących mięśni". Nauka koleżki nie poszła w las.

2.A czego Wy na sztucznych lecicie? W sumie to pytanie powinno paść na jakimś bardziej kobiecym forum.Temat ciekawy.

3.Jak Wy określacie jakość piersi?Na co zwracacie uwagę?

4.Sztuczne Vs Naturalne czyli zadbane i nieobwisłe..Jak Ćwiczyć by nie były opadnięte?Jeśli ktoś coś wie,to ja poczytam.

5.I pytanie koleżki: "Jakie Piersi podobają Ci się najbardziej"?
"zrównoważone i dojrzałe" Wink Jak mawia koleżanka.

A rozwińcie temat.Reszta zestawu pytań potem.

A i tak bardziej na poważnie poproszę-wiem-jak śmiesznie to wygląda <troll> <troll> <kciuk>

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#2

Niektóre kobiety mają odwrotny problem - mają zbyt duże naturalne cycki i muszą sobie zmniejszać za pomocą interwencji lekarskiej.
Znam przypadek takiej kobiety - teraz prezentuje się zdecydowanie lepiej.

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#3

powiem tak - dla mnie najwazniejszy jest ksztalt i jedrnosc.
duze i wiszace to gorzej niz male
ale wszystkie piersi sa spoko Big Grin

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB