Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaproponuj zmiany na FORUM!
 x 0 
AngelSue To te małe ikonki w prawym górnym rogu w każdym poście.. Tongue
"Nie możesz pozostawić wszystkiego losowi. On ma wiele do zrobienia. Czasami musisz mu pomóc. " - Leonardo da Vinci
Reply }

x 0 
Tak, ale ja mam opcję:
0 - oceń post pozytywnie - i kiedy to klikam to mi wyskakuje, że nie mam punktów reputacji (?)
! - zgłoś post
" - odpowiedz z cytatem

Więc? mi się żaden kciuk nie wyświetla Smile
Czy inni normalnie mogą lajkować?
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"
Reply }

x 0 
AngelSue Wrote:[post]3806[/post] Czy inni normalnie mogą lajkować?
Zrobiłem konto testowe i będę szperać w kodzie, by to ogarnąć.
"Nie możesz pozostawić wszystkiego losowi. On ma wiele do zrobienia. Czasami musisz mu pomóc. " - Leonardo da Vinci
Reply }

x 0 
Ok Tongue
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"
Reply }

x 0 
Ja też nie mogę dawać pkt reputacji...
Reply }

x 0 
Adventures Wrote:Ja też nie mogę dawać pkt reputacji...
Nie wiem w czym leży problem. Na moderatorze reputacja działa bez zarzutu. Uprawnienia użytkownika powinny wam dawać możliwość dawania reputacji. Nie poddam się. Wyczekujcie naprawienia tego.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Reply }

x 0 
A ja shoutboxa nie mam nie widzę go i nie mogę tam pisać,bo zauważyłem to teraz.
Reply }

x 0 
Adventures Już powinno być w porządku. Wink
Co do reputacji, raczej sobie odpuścimy ten temat. Nadal nie wiem, co może być przyczyną nie przyznawania uprawnień zwykłym użytkownikom.
Reply }

x 0 
Spoko widzę już shoutbxa a na reputacji aż tak mi nie zależy
Reply }

x 0 
Przydałby się plugin pokazujący odpowiedzi na ostatnie posty. Przekopywanie sie przez strukture do nowej wiadomosci jest troche mozolne.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata
Reply }

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum © MyBB Polskie tłumaczenie © Webboard Styl © iAndrew 2016