Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Witam.
#1

Już się znamy z forum MH. Smile Witam ponownie.

Szkoda trochę treści z tamtego forum, ale może uda się z aktywną moderacją tutaj zmontować zgraną ekipę. Tylko mam nadzieje, że Pinker nie będzie miał "samczych" aspiracji. Big Grin

Pozdrawiam.
CT

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#2

Witaj, cieszę się, że w końcu do nas zawitałeś.

Co do jakichkolwiek wątpliwości, forum jest dla użytkowników i tak zostanie. Wink

 x 0  x 0  x 0  x 0 
"Nie możesz pozostawić wszystkiego losowi. On ma wiele do zrobienia. Czasami musisz mu pomóc. " - Leonardo da Vinci
Odpowiedz
#3

Podziękujcie Olli Smile bo po jej linku tu doszedłem.

No to miło z Twojej strony, że nie wprowadzasz dyktatury, ani nie trzeba Ci dziękować za wróżenie z tarota. :> Doceniam takie nastawienie.

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#4

Witamy na pokładzie.

O jakiej Oli mówisz ? Jaki miała nick na forum MH ?

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#5

Dołączę się do tego tematu Smile

Witam wszystkich, pewnie niektórzy mnie kojarzą z MH, z którego nie będę niestety już korzystał.
Oby więcej osób z MH tutaj przyszło.

Pozdrawiam.

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#6

Witaj Wiesiek.

@Lil nick był chyba "Pola", znajoma z niejednego forum. Pozdrawiam i jak tu zawitała też to może się do mnie odezwać na PW Tongue

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#7

Witam wszystkich Smile również powracam z MH

PS Czy ktoś wie dlaczego tamte forum się rozpadło?

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#8

Ykhmm, każdy temat to powitanie jednej osoby...

A zepsucie MH stawiam na nierozgarniętą administrację, której nie wszystko się na forum podobało. Więcej czytaj artykułów MH, a mniej pisz na forum, w ten deseń jakoś.

 x 0  x 0  x 0  x 0 
"Nie możesz pozostawić wszystkiego losowi. On ma wiele do zrobienia. Czasami musisz mu pomóc. " - Leonardo da Vinci
Odpowiedz
#9

Hello

Ktos mnie wolal, czegos chcial? Big Grin
Tak, Pola to Olla. Kontroler sensacji w necie Tongue
Czasem tu zajrze.

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#10

Cześć,

fajnie ,że jesteś Smile

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#11

Źeby nie zakładać kolejnego tematu napiszę tutaj.

Żegnam się z forum. Miło było Was Wszystkich poznać.

Odchodzę bo nie chcę przebywać z trollem w jednym miejscu i chcę mieć swobodę wypowiedzi. Piszę o faktach, a jeśli przedstawiam o kimś opinię to z uwagi na konkretne zachowanie lub wyrażam je niepersonalnie jako nawiązanie do tematu. Nie czuję się zobligowany do kierowania się skrupułami i sztywnymi konwenansami. Miejsca na internecie jest dużo, a ja mam sporo zajęć, więc mogę dokonać satysfakcjonującej mnie selekcji w kwestii spożytkowania mojego czasu. Wiadomo, każdy idzie tam, gdzie będzie mu dobrze.

Trzymajcie się ciepło i róbcie formę na lato. Bye Smile

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#12

Trzymaj się.

 x 0  x 0  x 0  x 0 
"Nie możesz pozostawić wszystkiego losowi. On ma wiele do zrobienia. Czasami musisz mu pomóc. " - Leonardo da Vinci
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB