Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Perfumy
#1

Jak w temacie, jakie perfumy męskie używacie/polecacie.

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#2

Dolce & Gabanna
Mexx Black

 x 1  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#3

Playboy Malibu
Oriflame s8 Night
David Beckham Signature for Him
Avon Just Move
Oriflame Be The Legend
Black Suede Touch

 x 1  x 0  x 0  x 0 
"Nie możesz pozostawić wszystkiego losowi. On ma wiele do zrobienia. Czasami musisz mu pomóc. " - Leonardo da Vinci
Odpowiedz
#4

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2019, 20:01 PM przez Leorth.)

Leorth napisał(a):Playboy Malibu
David Beckham Signature for Him
Bardzo bardzo lubię!

Bardzo ładne są także:
Armani Sport Code
Hugo Boss (prawdopodobnie No. 6)
Jaguar Classic Black oraz Bleu de Chanel też całkiem ładne Big Grin

 x 1  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#5

Od kilku lat nieustannie używam Yves Saint Laurent - Opium pour Homme. Wg mnie nie ma mocniejszych perfum na rynku, po których zapach unosi się na pranej koszuli.
Ostatnio zakupiłem jednak Paco Rabanne - 1 Million Intense, pięęęęęękny zapach, jednak trwałość... średnia :?


 x 1  x 0  x 0  x 0 
Everything is fine, nobody is happy.

http://literallyhe.prv.pl
Odpowiedz
#6

Lalique - pour homme Equus (na cieplejsze dni)
Lalique - Encre Noire (na zimniejsze dni oraz stonowane mroczniejsze okazje teatr/pogrzeby :lol: )

Guerlain - l'Instant de Guerlain pour homme [przedreformulacyjny] (specjalne okazje, wieczory, pantydropper)
Chanel - Egoiste pour homme [przedreformulacyjny] (specjalne okazje, chłodne wieczory)
Davidoff - Cool Water (na sportowo)

Grunt to nie pachnieć jak 90% facetów lacostami/calvinami/bossami :geek: dlatego unikam mainstreamu jak ognia.

TheShy napisał(a):Od kilku lat nieustannie używam Yves Saint Laurent - Opium pour Homme.
Ostatnio zakupiłem jednak Paco Rabanne - 1 Million Intense, pięęęęęękny zapach, jednak trwałość... średnia :?
O ile te Opium to wyszukane wg mnie bardzo dobre perfumy, to Paco Rabanne no niestety... głównie chemia Wink ale generalnie dobrze kojarzona. Od Paco Rabanne jest też Invictus, o dziwo dobrze oddziałuje na młode niewiasty i podobnie wyjątkowa trwałość. Także zachęcam/polecam Big Grin

TheShy napisał(a):Wg mnie nie ma mocniejszych perfum na rynku, po których zapach unosi się na pranej koszuli.
Dior - Homme Intense 8-) ewentualnie z niszowych np. Tom Ford - Tobacco Vanille

Alcapucino napisał(a):Jak w temacie, jakie perfumy męskie używacie/polecacie.
Jeśli szukasz czegoś dla siebie to podaj przybliżony wiek/dekadę, przeznaczenie, podstawowe gusta (np dominujące nuty - cytrusowe/drzewno-korzenne/orientalne/słodkie/wytrawne itp, projekcja czy trwałość, zakres cenowy).
Coś Ci mogę doradzić przy okazji Wink

 x 0  x 1  x 0  x 0 
Odpowiedz
#7

Borys napisał(a):[post]359[/post] Paco Rabanne no niestety... głównie chemia ale generalnie dobrze kojarzona. Od Paco Rabanne jest też Invictus, o dziwo dobrze oddziałuje na młode niewiasty i podobnie wyjątkowa trwałość. Także zachęcam/polecam

No chemia, chemia, ale tak mnie zapach jakoś uwiódł, że nie mogłem się oprzeć... :?
Invictus - miał kolega, faktycznie, trwałe, przyciągające uwagę Smile

Borys napisał(a):[post]359[/post] Dior - Homme Intense ewentualnie z niszowych np. Tom Ford - Tobacco Vanille

W tygodniu zajdę do drogerii, jeśli faktycznie trwałe, może się skuszę Smile

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Everything is fine, nobody is happy.

http://literallyhe.prv.pl
Odpowiedz
#8

Weźcie sobie w Rossmannie lub innej drogerii/perfumerii przetestujcie zapach Enrique Iglesias - Adrenaline.
Flakonik 30 ml kosztuje 67 zł, a 50 ml kosztuje 87 zł - w Rossmannie.
Bardzo przyjemny zapach.

Inną dobrą opcją jest Adidas Active Bodies lub Pierre Cardin Revelation.

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#9

Hugo Boss XY

 x 0  x 0  x 0  x 0 
"...Questions of science, 

Science and progress
Do not speak as loud as my heart "
Odpowiedz
#10

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2019, 20:02 PM przez Leorth.)

LilPeneros napisał(a):przetestujcie zapach Enrique Iglesias - Adrenaline.
Flakonik 30 ml kosztuje 67 zł, a 50 ml kosztuje 87 zł - w Rossmannie.
Bardzo przyjemny zapach.
Inną dobrą opcją jest Adidas Active Bodies lub Pierre Cardin Revelation.
Serio Lil ? Enrique jest uznawany za jeden z gorszych zapachów celebrytów.
Najlepszą z tych opcji będzie Adidas Active Bodies, ale wypust od 2016, poprawili formułę, że jest naprawdę dobry, mimo że to już nie ten sam zapach z lat '90.
W tej kategorii cenowej poleciłbym do przetestowania - Azzaro Visit, Diesel Zero Plus Masculine, Ungaro Pour Homme III, Salvador Dali Pour homme, a przede wszystkim Burberry London
Tobie Łukaszu powinien bardziej do gustu przypaść Joop!Homme, jeśli gustujesz w takich słodszych, tyle ze jakoś znacznie lepsza od Enrique <kciuk>
AngelSue napisał(a):Hugo Boss XY
Nie sądziłem, że Ty taka słodka dziewczyna na co dzień jesteś. Big Grin

 x 0  x 1  x 0  x 0 
Odpowiedz
#11

@Borys, ty lepiej Borysie rozpisz się na temat trwałości poleconych przez ciebie perfum, bo w sumie jestem ich ciekaw. Moje mają ładne zapachy, ale niestety szybko wietrzeją.

 x 0  x 0  x 0  x 0 
"Nie możesz pozostawić wszystkiego losowi. On ma wiele do zrobienia. Czasami musisz mu pomóc. " - Leonardo da Vinci
Odpowiedz
#12

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2019, 20:06 PM przez Leorth.)

UE wprowadziła z czasem pewne ograniczenia (celem zastąpienia naturalnych nut chemią) stąd nastąpiła kastracja, złagodzenie mocy i trwałości, dlatego nie traktuj moich sugestii jako 100% pewne Wink jakkolwiek staram się polecać te z dobrymi parametrami.
Przykładowo Ungaro III ze złotym korkiem to majstersztyk w porównaniu z nową wersją z czarnym korkiem, w której już nie czuć tyle róży i mocy. Burberry London jest bardzo przytulny (kompozycyjnie IMO najlepszy z nich), ale wyczuwalny przez 4-5 godzin, przez otoczenie trochę dłużej do 6-8. Salvador Dali jest dość intensywny i trwały, ale zapach hmmm dość specyficzny, moc i projekcja zabija Tongue tyle że nie dla młodego targetu. Joop tej marki co Adidas AB, trwałość zadowalająca podobnie Azzaro. Diesel oryginalny zapach, mocny cynamon i tytan projekcji.

Jeśli zależy Ci na trwałości to może woda perfumowana zamiast wody toaletowej ? Pośród tych trwałych, eleganckie, za niewygórowaną cenę poleciłbym Ci Bentley for Men Intense
Wprawdzie nie są to typowe "słodziaki", ale bardziej wytrawne, czuć klasę.
A zakupy najlepiej w Rossmanie albo necie (tu od siebie polecam sklep D***E.pl).

Z wyższej półki to już zależy od gustu, zwłaszcza że nie często wydaje się kasę na takie perfumy i szkoda, by leżały.
Na pewno dobrą bezpieczną opcją będzie "Opium YSL", L'Instant PH Extreme Guerlain, Dior Homme, Chanel Egoiste, Loewe 7, Terre d'Hermes.

 x 0  x 1  x 0  x 0 
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB