Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skala Doskonałości
 x 0 
Jakiś czas temu u znajomych padł taki temat z cyklu ile ludzi z naszych okolic już się porawiało w klinikach w większym mieście.
Dosyć ciekawe z cyklu "ktoś coś robi,ale nie wszyscy o tym mówią."To i powstanie tamat.
Ostatnimi czasy Polacy masowo polubili ten typ chirurgii.

1.Macie znajomych,którzy coś sobie poprawiali?
2.Wasze zdanie na temat operacji plastycznych.
3.Wasze zdanie na temat  zabiegów medycyny estetycznej,bo to nie to samo.
4."Najpierw selfie na Instagrama,potem operacje plastyczne" tak brzmiał tytuł audycji radiowej.Czy uważacie ,że moda na tego typu zabiegi nie tylko przyszła do Nas z Zachodu,ale przeważnie z internetów i z Social Mediów.
5.Relacje na żywo z tego typu zabiegów.Jak się do tego odnoście?
6.Operacje plastyczne jako prezent na Bierzmowanie lub 18 lat.
7.Wreszcie takie zagiegi w życiu dorosłym,jako porawienie siebie z dawnych lat.Czyli ktoś czegoś nie akceptował,więc poprawił.
8.Rozmwailiście kiedyś na taki temat ze znajomyli.Bo o tym się teraz mówi, ale w bardziej koleżeńskich kręgach.
9.Chciliście lub chcecie coś poprawić,zastanwialiście się nad tym?
10.Wasza druga połowka miała takie pomysły?

Jak na razie to na tyle,potem ewentualnie jeszcze coś dodam.W sumie wątek bardziej pasuje do jakiegoś kobiecego forum,ale tam konta nie mam i nie zakładam.

W gwoli wprowadzenia:

I tradycyjnie,dyskutujmy Smile
Reply }

x 0 
1. Tak.
2. Jestem za, byle zachować umiar i zdrowy rozsądek. Wszystko w nadmiarze szkodzi, choć z drugiej strony, co mnie obchodzi, że pani czy pan x robi sobie 30 operację i jakie mam prawo, by to oceniać.
3. Jak wyżej.
4. Hmm, no internety sporo zmieniły w życiu człowieka, to pewne okno na świat.  Robiłam sobie operację 10 lat temu, kiedy nikt nie miał IG, FB raczkowało, królowała Nasza-klasa, a operacje były popularne, ale może nie mówiło się o tym tyle i tak głośno.
5. Nijak, ani mnie to ziębi, ani parzy. Kiedyś czasem obejrzałam.
6. Przesada, chyba że np. jest to operacja odstających uszu czy jakiegoś defektu, a nie np. powiększenie piersi.
7. Jestem za.
8. Tak.
9. Powiększyłam piersi, miałam powiększone usta kilka razy. Mam makijaż permanentny brwi i ust. Więcej operacji bym nie robiła, jedynie zabiegi odmładzające na twarz.
10. Nie, a przynajmniej nie przypominam sobie.
"Czasem sobie myślę, że Darwin jednak się mylił i w rzeczywistości człowiek pochodzi od owadów, bo w ośmiu przypadkach na dziesięć człekokształtne to zwykłe mendy gotowe na wszystko za byle gówno."
Reply }

x 0 
1.Mam,niektórzy poprawiali,ale bardzo mało i sporadycznie.Praktycznie bym nie zauważył,gdyby mi nie powiedzieli.
2.Zielone światło,byle nie przesadzać.
3.Nie do końca orientuję się w tej tematyce, jeśli chodzi o wpływ takich zabiegów czy rzeczywiście pomagają i czy opóźniają starość.A jeśli tak ,to jestem jeszcze bardziej za i na tak.Tylko umiar.
Czasy kiedy niejedna 40 kilku latka trzyma się lepiej od zaniedbanej 18 Wink
4.Częściowo się z tym zgadzam,że trochę naśladujemy Zachód.I jak powiedział kumpel o popularności w ostatnim czasie tauaży „jeden widzi u drugiego w internetach i sobie robi” Ale tematyka tatuaży to zupełnie co innego.
5.No niech będzie.Dzięki temu można się na ten temat czegoś dowiedzieć.
6.NIE NIE NIE!!! STANOWCZE I ZDECYDOWANE NIE!!! Powinno być to prawnie zabronione.Dziecko nie jest własnością rodziców. I jest to mocna ingerencja nie tylko w jego wygląd,ale również w całe jego jestestwo.Może przesadzam,ale lepiej niech samo zdecyduje.
Co innego,kiedy to jego wybór.
Każdy w okresie dojrzewania ma jakieś komleksy,jeśli chodzi o wygląd,potem się z tym godzimy,dojrzewamy.Dlatego warto wszystko dobrze przemyśleć.
7.No ok,jestem na tak.
8.Rozmawiałem,właściwie to się trochę „obudziłem w tym temacie”,zauważyłem że istnieje,więc pisze tu o tym.I chcę tutaj sobie o tym podyskutować.
9.Zastanawiałem,ale tak naprawdę to co nie jest piękne,jest mocne.I z czasem staje się Twoją zaletą,ba…z czasem niektórzy nawet Ci tego zazdroszczą. I o to chodzi,by akceptować samego siebi e takim jaki jesteś.

10.Miała,mam nadzieję,że w jakiś sposób skutecznie odciągnąłem.Choć Jej ciało ,Jej sprawa.Mam nadzieję że jest Szczęśliwa i że pamięta o tym co Jej powiedziałem.

Fajnie że się ktoś odezwał.I na pewno będzie ciekawie.Szczerość jest ważna,więc odniosę się do Twojego wpisu,ale będę szczery ,to gdzie się zgadzamy pominąłem.

4.To ja nawet w tamtym czasie nie myślałem o takich tematach…ale zacofanie…Jako kom. Mogę tylko zacytować rozmowę 2 gości za granicą:

„Kiedy ja stawiałem piec kaflowy i podłączałem kanalizację do kamiennicy,Ty srałeś za stodołą „
Nic więcej mi na myśl nie przychodzi.
5.Też oglądam czasami.

O tutaj gość nieźle pojechał,nie spodziewałem się,ale jak na koniec sam stwierdził,że z „liberalnej rodziny pochodzi”.

No wariat w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Może gdybym potrafił dostrzec liberalizm u swoich rodziców,byłbym zupełnie innym człowiekiem.

6.Właśnie Moi znajomi o takich operacjach mi opowiadali.Ale osób,które to przeszły nie widziałem po operacji,pewnie nawet nie zwróciłbym uwagi na interwencję chirurga plastytcznego.
8.Też.
9.No chciałem,ale ostatecznie stwierdziłem,że „liczy się osobowość” a nie wygląd.Poza tym ,kiedy patrzę w lustro,to nic bym nie poprawiał.Bardzo dobrze czuję się sam ze sobą,w swoim ciele.

Tak to chyba jest,że mężczyźni znaczniej inaczej od kobiet patrzą w lustro.Bardziej pozytywnie.W większości kobiety wolą coś poprawiać.

Sam nie do końca jestem przekonany jeśli chodzi o chirurgię plastytczną .Wolę być zwolennikiem naturalnego piękna.A tym "naturalnym pięknem" to tak mam w wielu dziedzinach.I nie do końca byłbym się w stanie przekonać/namówić.

To Ty całkiem fajną kobietą jesteś…Twój facet ma szczęście i ma na kim zwiesić oko.Gość trafił jak na loterii… Kolor włosów?
Reply }

Forum Jump:

Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Silnik forum © MyBB Polskie tłumaczenie © Webboard Styl © iAndrew 2016