Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziewczyny bez Tabu
 x 0 
Wqrwia mnie trochę to ubolewanie nad dzisiejszymi czasami. Nikt nikomu nie karze powielać wszystkiego co jest niby cool. Wiem że mam tendencje do oceniania, ale mam też pewne kryteria którymi się kieruje. I pewne zachowania o których koleś mówi są poniżej dla mnie akceptowalnego poziomu. Czyli po prostu burackie, żenujące a czasem nawet przykre jak się zagłębisz. A o wbiciu do głowy lasce o jakich on mówi raczej nie ma mowy, bo pewnie jeszcze by się odszczekiwała że jej się zabrania. Nie da się tego chyba zrobić tak jak on to sobie wyobraża że da się dowartościować. Jak ktoś się ch. urodzi czy ci.ą kanarkiem nie umrze.

Przypadkowo zaobserwowałem komentarz na Fb:
On:
- niezła dupa
Ona
- zwal se frajerze

Jak myślicie co ona ma poza sianem w głowie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Reply }

x 0 
Bardziej to tutaj chodzi o lekkie "uwsteczninie" się ludzi wraz z rozwojem technologii.Sam nie jestem zwolennikiem zbytniego dzielenia się ze światem całą swoją prywatnością na społecznościówkach.I w ogóle uważam że dzieci szczegolnie powinny uważać w sieci.Tutaj czasem mam dylemat:

"Czy będąc rodziciem należy dzieci kontrolować w sieci czy nie?"Z jednej strony to szpiegostwo,z drugiej to dla ich dobra.Bo sieć też stanowi zagrożenie,szczególnie dla nieletnich.Ale to taka dygresja.Skoro dzieci nie mam,to po co się martwić na zapas.

A wracając do tematu,to za stylem Czrodzieja nie przepadam,ze wzglęgu na jego specywiczny tok i ton wypowiedzi.Tu ma jednak bardzo dużo racji odnonie publikacji takich zdjęć.Każdy praktycznie każdy może to zobaczyć a zboków w dzieijszych czasach nie brakuje.Kobiety troszkę zatraciły tu "instyknt samozachowawczy "publikując tego typu zdjęcia.

"Co raz wejdzie do internetu,już z niego nie wyjdzie"
"Internet nie zapomina"

Ludzie często ulegają tej ułudzie,że na społecznościówkach dzielą się praktycznie każdym elelmentem swojego życia.Od wspólnych wakacji z rodziną ,poprzez to co posiadają,aż do tego typu zdjęć o których mówi tu Czarodziej.

I nie zawsze na tym dobrze wychodzą,jak na tytułowej grupie "DbT."
Reply }

x 0 
Nie chcę tego oceniać bo nie mieści mi się to w głowie, dziwne uczucia mi towarzyszą jak przeglądam czasem jakieś fb.
Co do dzieci. Mój 12 letni syn stworzył profil żula na insta. Oczywiście dla jaj. Żona rozdmuchała to do afery, mnie to rozśmieszyło. Ale najciekawsze było to że od razu miał 50 polubień czy jak się tam to nazywa. Zmierzam do tego, że 12 letni dzieciak wie jak sobie jaja zrobić z ludzi. Wszystko jest dla ludzi i wszystko z umiarem. Tylko jak ktoś fałszuje rzeczywistość za pomocą mediów na poziomie swojego życia, no to jak?

Reply }

x 0 
(05-24-2019, 22:47 PM)vlad1431Tylko jak ktoś fałszuje rzeczywistość za pomocą mediów na poziomie swojego życia, no to jak? Wrote: Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Chodzi Ci o dodawanie nieprawdziwych zdjęć i info na swój temat oraz efekt "księżniczki" sefie,niedostępna itp. przed lustrem?

A robią tak niektóre by się dowartościować.Odnośnie całej grupy DbT pokazuje to tylko chęć poplotkowania kobiet,a że nie uważały to co innego.Lepiej by było jakby się spotkały w realu i na osobności wszystko sobie by powiedziały.To potwierdza tylko staraą regułę,że kobieta nie potrafi utrzymać języka za zębami.Mówinie a myślenie kobiet to 2 różne światy.
Dlatego cieszę się,że jestem facetem.
Reply }

x 0 
Tak, ale tak naprawdę nie powinno mnie to w ogóle interesować i czasem mnie ponoszą emocje. Mam tendencje do oceniania ludzi. Po prostu czasem się to tak rozmija z rzeczywistością że staje się to żałosne. Rozciągnięte oczy, ukrywanie wad które na codzień widać gołym okiem nawet przykryte grubym make upem. Photoshop się przydaje, ale trzeba umieć się nim też posługiwać.
Ale niepotrzebnie się tylko czymś takim emocjonuje. Kiedyś to śmieszyło do rozpuku, nawet teraz jak sobie przypominam. Albo jakieś katastroficzne opisy jakby życie było jeziorem łez. Ale z kolei od razu można wyczuć kogoś co ma w głowie i zwykle się to potwierdza. Czasem się zastanawiam na ile urzędy czy służby typu policja czy inne z tego korzystają. Bo po fb bardzo łatwo można stworzyć profil psychologiczny osobnika albo dowiedzieć się sporo rzeczy. Jak ktoś ma doświadczenie w tym albo zajmuje się tym zawodowo, dużo wtedy takie fb wyjaśnia. Ale już chyba mnie trochę poniosło.
Co do plotek to się zgadzam.
Najpierw mówią potem się zastanawiają nad tym co powiedziały. Ale to też nie reguła. Nawet nie chodzi o same plotki.

Pozatym nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora. Rzadko kto bez doświadczenia potrafi na tyle zafałszować rzeczywistość żeby nie było od razu widać że coś jest nie halo.

Reply }

x 0 
Z tym photoshopem to może tak jest za każdym razem jeśli chodzi o wiek dojrzewania.Tylko w dzisiajszych czsach ten wiek znacznie się przeciągnał.Ale czy każdy choć raz nie wrzucił zdjęcia na FB?

Odnośnie służb i urzędów,

Czasami nawet komicznie tu wychodzi,ale zróć uwagę jak go molestują o FB i zdjecia.Gość ma Alzheimera.Nie uważam ,że dobrze zrobili w tej aferze,ale komisja też daje radę z tymi pytaniami.
Miałem kiedyś kolegę,co właśnie tak "budował"profile psychologiczne w opraciu o Facebooka.I potem zapraszał takich na spotkanie,by przedawać im rzeczy z MLM...dobry był.Więc skoro ten tak robił,to co służby dziłają inaczej?

Odchodząc od tematu zastanawiam się czasem nad tym:

1.Ile razy jakieś urzędy,pracodawcy itp.przeglądali już komuś FB (bo to że zaglądali to raczej pewne) i co o Nas wiedzą.Jakie mają prawa i ile moga się dowiedzieć.
2.A jak już jesteśmy przy tematyce śledczenia,to ile info mają o Nas sąsiedzi (chodzi o podsłuchiwanie i podglądanie) Nad tym dosyć często się głowię.
Tylko to już zupełnie inny temat.
Reply }

x 0 
Sam kiedyś jak się zobaczyłem na swoim fb które parę lat temu miałem to micha mi się od razu uśmiechnęła 😀. Photoshop czyni cuda i wprawionej ręce mistrzowsko to wychodzi w kilka minut. Też się zgodzę że 15 latka z uszami i nosem psa to jest ok. Ale 25 latka to już słabo. Mam wrażenie że przez jakieś traumy nigdy z tego nie wyjdą, tzn nie dojrzeją. Śmiać mi się chce jak słyszę historie że zainteresowanie na pierwszej randce spada prawie do zera. Albo nie są w stanie zaakceptować tego co się zmienić nie da. A często tragedii nie ma, tylko rzeczywiście chyba jest tak że bez przerysowanej rzeczywistości jest ciężko.

Reply }

x 0 
Wiesz FB i Insta to powprowadzały,by ludziom zapewnić rozrywkę,każdy raz spróbuje,no bo czemu nie? To jest tak jak z grami.Grają nie tylko dzieci,młodzież,ale i dorośli.Moi znajomi też grają na konsoli.Sam nawet idąc za modą postanowiłem odkurzyć wczoraj GBA i skończyć grę ostatnią już postacią,którą nie przeszedłem 15lat temu.Najfajniejsze jest to,że po15 latach leżenia w szafie,to wszystko jeszcze działa...I zrozumiałem po co są te rundy bonusowe (myślenie nie jest Twoją mocną stroną)  Cool

A "Ruskie Jajka" pamiętasz?

https://www.olx.pl/oferty/q-gra-w-jajeczka/

Panie droższe to od GBA....

Dobra bo odbiegam od tematu głównego.
Może technika wchodzi w Nasze życie i ulegamy pewnym trędom,jak to z pieskiem z Insta?
Reply }

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum © MyBB Polskie tłumaczenie © Webboard Styl © iAndrew 2016