Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bunt Maszyn !!!
 x 0 
Ostatnio mogłem sobie porozmawiać z "Mateuszem" w niby pełni sztuczną inteligencją,którą testuje Orange na swoim serwisie.
Choć był bardzo rozmowny i nastawiony na współpracę,to nie dogadaliśmy się.

Wasze zdanie na temat sztucznej inteligencji:

1.Pomoc czy zagrożenie?
2.Powierzylibyście ważniejsze sprawy maszynom?
3.Dobra o lalki do seksu mi chodzi..,że potem ma być wersja ze sztuczną inteligencją...niby facet uniezależni się ostatecznie od kobiety.Częściowo ten temat porusza film Ex Machina z 2015 roku.
4 I o maszynę do Blow Jap'u też mi chodzi..działać ma na zasadzie uczenia maszynowego.Przyszłościowe rozwiązanie,czy nowe zabawki do masturbacji?

A potem jak sie temat rozwinie,to z pewnością jeszcze cos sobie dopiszę.

Wprowadzenie:

Reply }

x 0 
Dwa filmy mi się z tym kojarzą. Aby fabuła była wciągająca wydaje mi się że musi być w takich filmach jakieś przesłanie. Bardzo mnie wzruszył i dalej to czuje jak oglądam Terminator II. Gdzie Skynet wyludnił ziemię a najlepszym ojcem i przyjacielem nastolatka jest maszyna wzorująca się na człowieku. Ale największe przesłanie dla mnie jest to, że zdaje sobie sprawę jak ważny jest ojciec dla kogoś kto nie bardzo wie kim ojciec może w ogóle być i to że na końcu i tak musiał się z nim rozstać.

Drugi to Walle. W zasadzie jakby nie moje dzieci pewnie bym tego nigdy nie oglądnął. Katastroficzna przyszłość przedstawiona w formie animowanej dla dzieci. I najbardziej mi się podobało to jak oglądali z otwartymi ustami. Świadomość tego że to co z człowieka w tym filmie zostało jest przerażającą. A prawdziwego człowieka z filmu z początku XX wieku podziwia robot do zgniatania śmieci. Bo dla obecnego człowieka który tylko z wyglądu przypomina człowieka jest abstrakcją.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Reply }

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum © MyBB Polskie tłumaczenie © Webboard Styl © iAndrew 2016