Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym golicie swój zarost ?
 x 0 
Do tej pory używałem maszynek z serii Gillette, np. Gillette Mach 3 / Fusion / Fusion Cool White / Fusion ProGlide i zastanawiam się czy na rynku produktów służących do golenia zarostu jest coś o porównywalnej jakości ale z innej firmy ?
Czy jeśli chodzi o jakość to najlepszymi maszynkami są te od Gillette ?

Czym wy golicie swój zarost ? Jaką maszynkę manualną polecacie ?
Reply }

x 0 
Swego czasu chyba z braku gillette kupiłem bic. Ale jaka? Nie mam pojęcia. Ale była naprawdę kozacka. Delikatne golenie i chyba 15 razy użyta dopiero się stępiła. Natomiast przestrzegam przed kupowaniem gillette np w Selgrosie. Wyglądałem jak świnia po zarżnięciu. Chyba po 4 użyciach do śmieci. Także ja też od zawsze też gillette.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Reply }

x 0 
Po całej tej hecy z Gilette i reklamami unikam produktów P&G. Obecnie używam willkinsona hydro, ale muszę powiedzieć, żę gorsza od Gilette. Łatwiej się zacinam. Nastepna do wyprobowania bedzie BIC serii Flex. Kup na probe i daj znac jakie wrazenia. Moze warto powrocic do normalnych zyletek? zdrowiej dla srodowiska i o wiele taniej.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata
Reply }

x 0 
Też używam Gilette Mach 3 ,Mach 3 Turbo ,Fusion.

Oprócz tego:

Bic-ale mi nie spasował,słaba jakościowo,jakiś podstawowy model z 1 ostrzem,
Wilkinson Quatro-tu znacznie lepiej dobrze się sprawuje,

Sam uwarzam jak pozostali,że to jednak maszynki Gilette są najlpesze.Najostrzejsze i najdłużej można ich używać.

A tak przy okzaji,jak z "żywotnością" Gilette,na ile razy powinna starczyć Nam głowica poszczególnych modeli?
I czy zależy to od tego gdzie kupiona?

Bo mam jeszcze kilka sztuk z Niemiec i działają bez zarzutu a te z Polski ,no to nie popisały się "żywotnością",ale nie sprawdzałęm tego na ile razy mi starczą.

Ostatnio na kasie w Biedronce widziałem taki zestaw do Mach 3 za 30 zł .Pisało "wystarczy na 60 razy" jak dla mnie 7,50zł za sztukę na 15 razy trochę mało...
Reply }

x 0 
(06-07-2019, 07:28 AM)salata Wrote: Po całej tej hecy z Gilette i reklamami unikam produktów P&G. Obecnie używam willkinsona hydro, ale muszę powiedzieć, żę gorsza od Gilette. Łatwiej się zacinam. Nastepna do wyprobowania bedzie BIC serii Flex. Kup na probe i daj znac jakie wrazenia. Moze warto powrocic do normalnych zyletek? zdrowiej dla srodowiska i o wiele taniej.

Masz na myśli tą antymęską akcję Gillette wymierzoną w mężczyzn ?

https://www.uwodzenie.org/reklama-gillet...t-problem/

To właśnie jest jedna z przyczyn dla których postanowiłem poszukać maszynki konkurencyjnej firmy np. Wilkinson Sword.
Dzisiaj właśnie miałem okazję golić się maszynką Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive czyli flagowym 4-ostrzowym modelem maszynki manualnej z tej firmy:

https://www.ceneo.pl/46609041

i powiem wam, że o dziwo wrażenia mam pozytywne.
Goli się nią nieco odmiennie niż Gillette Mach 3, ale jak ktoś ma odrobinę wprawy przy goleniu, to można się nią ogolić bardzo dokładnie - tak samo jak produktami od Gillette.
Goliłem nią 5-cio dniowy zarost i nawet ze zgoleniem takiego zarostu sobie poradziła.
W kwestii zacięć - maszynka Gillette Mach 3 jak rozpoczynam golenie nowym wkładem mniej więcej przez dwa golenia powoduje zacięcia, więc tutaj pewnie będzie podobnie.
Dam wam znać ile razy można ogolić się tą maszynką od Wilkinsona od momentu pierwszego komfortowego golenia do ostatniego komfortowego golenia.
Reply }

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum © MyBB Polskie tłumaczenie © Webboard Styl © iAndrew 2016