Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajny film wczoraj widziałem...
 x 0 
Jakoś specjalnie "Snajper" mnie nie ujął, może aktor, fabuła na faktach. Z całym szacunkiem i podziwem jako aktora dla Clinta Eastwooda, ale troszkę słabo idzie mu reżyserka. Ale to tylko moje zdanie.
Ale to przy czym mnie ciary przechodzą to "Helikopter w ogniu".
Natomiast nawiązując do snajperskich wiele lepszy według mnie jest "Strzelec" z Markiem Wohlbergiem.

Z walk na Bliskim Wschodzie bardzo utknął mi w pamięci "The Hurt Locker" z Jeremym Rennerem.
Główny bohater wrócił ze strasznie zrytym beretem z misji. Akcja w filmie nie jest zbyt wartka, także bardziej chyba psychologiczny niż wojenny.

Z kolei zachodzę w głowę co spowodowało że ostatnio No1 u mnie jest "Zjawa" z Leonardo DiCaprio. Nie przepadałem za tym aktorem, ale tu pokazał naprawdę wielką klasę.
Często się zastanawiam co jest motywem przewodnim w tym filmie. To jakim hartem ducha, determinacją i wytrzymałością wykazał się główny bohater, świadczy tylko o tym, że chęć zemsty jest chyba największą siłą jaką może człowiek się wykazać.
[Image: 9ba822b46a56e16694d07d8389be628d.jpg]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Reply }

x 0 
Obejrzałem „7 Uczuć” Koterskiego. Długo się zbierałem, bo miałem problem z dostępem do kina, a kiedy chciałem obejrzeć już go nie grali. Pojawił się na VoD, więc dałem mu ostatnio sznse.

Zacznę od negatywów. Najbardziej się przejechałem na zwiastunie o palcu i teori względności, ale ten zabieg był po to aby ludzii przyciagnąć do kina. To chyba tyle.

To nie jest Dziń Świra ani Nic Śmiesznego. To naprawdę świetny dramat na temat oczekiwań i wychowania dzieci i o tym jak bardzo dorosły człowiek się oddala od swojego dzieciństwa. O tym jak dziecko można skrzywdzić poprzez zaniedbanie lub banalne w naszym odczuciu zachowanie. O tym jak młodą istotę można zniszczyć, pozbawić człowieczeństwa lub postawić pod murem. O tym jak nasze zachowania zakotwiczją w dziecku i ciągną się przez jego całe życie. To jest jeden z najmocniejszych filmów jakie ostatnio widziałem. Obowiązkowa pozycja dla *wszystkich* rodziców i tych którzy rodzicami chcą zostać. Dla mnie Polski Film Roku.

Obsada świetna i nawiązywująca do poprzednich dokonan popkultury polskiej. Czuć dystans aktorów do samych siebie i ich zrozumienie dla postaci, które grają. Polecam.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata
Reply }

x 0 
"Głusza" z 2015 roku

Częściowo Apokaliptyczna lub Alternatywna hisoria.

Od czego jesteśmy bardziej uzależnieni jako cywilizacja?Paliwa kopalne,jedzienie czy po prostu prąd?
A może to ostatnie?
Na pocztku siostry dają jeszcze radę,by potem zejść w tytułową głuszę...i zacząć żyć naprawdę Wink

https://1.bp.blogspot.com/-zjI47TkewVk/W...82usza.jpg

A tutaj lekkie wprowadznie w tematykę filmu:

Podobna tematyka częściowo była już podejmowana w innyc filamch,jak np ."Planeta małp"
Tak wczoraj widziałem,fajny.Polecam.
Reply }

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum © MyBB Polskie tłumaczenie © Webboard Styl © iAndrew 2016