Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Czy ktoś z was posiada instagram?
#1

Czy ktoś tutaj posiada instagram? Czy oprócz wrzucania zdjęć i komentowania innych zdjęć można coś tam jeszcze robić? W sensie, jaka jest przewaga instagrama nad innymi tego rodzaju witrynami?

 x 0  x 0 


Odpowiedz
#2

Instagram jak i inne media społecznościowe uposledzają i powodują spustoszenie emocjonalne lub spore problemy psychiczne u osób niedojrzalych jak dzieci. Rozregulowuja gospodarkę hormonalną i powodują duży problem z utrzymaniem uwagi. Dlatego jestem za całkowitym zakazem korzystania dla osób poniżej 18 roku życia. Dziecko w dalszej rodzinie nabawił się takiej depresji że rodzice zaczęli się martwić o jej życie.
W Instagramie szczególnie ukazywane jest oderwanie od rzeczywistości i na początku dziennym jest posługiwanie się kłamstwem i manipulacja do osiągnięcia jak największej ilości lajków. Moim zdaniem: pokaż mi kto korzysta z Instagrama to pokaże ci plytkiego imbecyla.


Tapnięte z telefona.
Pozdr.
Sałata

 x 0  x 0 


pozdrawiam / mvg / mvh
Salata
Odpowiedz
#3

salata - Ty tak na serio ?

Teraz większość osób ma konto na jakimś portalu społecznościowym, np. na FB, a co do Instagrama, to wiele osób z pośród moich znajomych posiada tam konto i jakoś żadna z tych osób nie ma depresji ani innych zaburzeń, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.

 x 0  x 0 


Odpowiedz
#4

Serio. Problem mimo że jednak dotyczy młodszego pokolenia, to jednak pokolenie Y też jest upośledzone przez social media. Oni chcą wszystko szybko natychmiast. Technologia i Internet służy do poszukiwania wzorców zamiast relacje interpersonalne.
Co oferuje taki Instagram? Fb wcale lepszy nie jest. Setki znajomych, a ludzie czują się samotni. Ile osób będzie pamiętać o twoich urodzinach kiedy usuniesz ta datę z mediów społecznościowych?

 x 0  x 0 


pozdrawiam / mvg / mvh
Salata
Odpowiedz
#5

Miałam kiedyś naszą-klasę, przeniosłam się lata temu z niej na fb, mam ig od jakichś 2 lat chyba. Media społecznościowe pozwalają dotrzeć do wielu odbiorców i to za free. Są z tego duże profity.

 x 0  x 0 


"Czasem sobie myślę, że Darwin jednak się mylił i w rzeczywistości człowiek pochodzi od owadów, bo w ośmiu przypadkach na dziesięć człekokształtne to zwykłe mendy gotowe na wszystko za byle gówno."
Odpowiedz
#6

Kolega ma komis samochodowy, nigdy tyle aut nie sprzedał od kiedy zaczął wystawiać na fb

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 x 0  x 0 


Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2016 - Forum software by © MyBB