Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dla przypomnienia
#1
facebook mi przypomniał Smile
"Ja bardzo dużo czytam, odświeżam umysł i kurwa będę jak brzytwa" Smile
polecam cały tekst, bezy najlepsze Smile
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.facebook.com/RacjonalistaPL/posts/10156219873794366">https://www.facebook.com/RacjonalistaPL ... 9873794366</a><!-- m -->
Odpowiedz

#2
Nie wszyscy mają FB.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata
Odpowiedz

#3
Mijają cztery lata od śmierci Józefa Oleksego, którego podsłuchana rozmowa z Gudzowatym z 2006 odmalowała polską politykę:

"Moja sitwa i owszem, miała w dupie Polskę. Ja nigdy nie miałem. Żadnemu nie wierzę z lewicy. Wszyscy są upaprani w różne kombinacje i interesy."

"Przekręty szły, tak (…) W całej Europie nie ma drugiego kraju, który by tak lekkomyślnie sprzedał banki. (…) GANGI KOSMOPOLITYCZNE ROZKRADŁY POLSKĘ. (…) Ja zajmowałem się tym, co do mnie należało. Natomiast w otoczeniu moim bez przerwy tylko gry, sitwy i układy, i pokłony. Dlatego ci powiem, że jak patrzę na tę (bankową) komisję śledczą. To tak frontalny atak na nią nie jest przypadkowy"

O Kwaśniewskich: "Tych zegarków miał od cholery i nosił je kurwa nie wiadomo po co. (…) Wszyscy się dziwią, że chodzą tam wycieczki i oglądają to jego mieszkanie. To jest 400 metrów kwadratowych. (…) I jaka chodzi wersja? Że dostał w prezencie od Krauzego. (…) Kupili przecież w Kazimierzu całe wzgórze od Jaśka Wołka. (...) Gdyby ktoś się zawziął, to apartament u Krauzego to jest minimum 4,5 mln zł. Przecież to jest 400 m, tam chodzi po 11 tys. metr, to policz sobie, ile to kosztuje, ten 400-metrowy apartament. Dom w Kazimierzu – nie umiem tego wycenić, ale na pewno jest to droga sprawa. Jazgarzew 6 ha działki z asfaltową drogą zrobioną do samego domu przez pola. I to nie jest wszystko. Ma tego majątku trochę. Jak zderzysz jego wynagrodzenia prezydenckie, a nawet Joli dochody, no to co z tego, że ona ma 100 tys. za ten program w telewizji (…) I robi takie pierdoły. Raz oglądaliśmy to z Majką i więcej nie oglądam. Siedzi wyfiokowana Jola i gada. Przez 15 minut czy więcej uczy obywateli, jak jeść bezę. Że bezy nie można kroić nożem i widelcem, bo może trysnąć. Że trzeba zdjąć kapelusik od bezy. I to jest kurwa program pierwszej damy! By się wstydziła takie programy prowadzić. Teraz on (Kwaśniewski) ma dołączyć jeszcze na kolejne 10 tys., ale nie uzbiera, żeby nie wiem jak się naharował, to nie uzbiera tyle, ile potrzebuje na wylegitymizowanie tego. (…) Oluś zawsze był krętaczem, i to małym krętaczem. Za co się brał, zawsze spierdolił. I to zjednoczenie lewicy też spierdolił."

Na pytanie Gudzowatego, dlaczego w polityce są ciągle ci sami politycy: "Od Okrągłego Stołu. Teraz PiS dopiero wprowadza trochę nowych. To mi się podobało u Kaczora. Tego nie mówię ze specjalnym komplementem, ale była kamera w jego samolocie, do Brukseli chyba leciał, i była w samolocie sama młodzież. Oni to mają. To jest ich przewaga... W PiS jest bardzo dużo młodych i niegłupich."

Zdaniem szefa ochrony Gudzowatego za kulisami taśm stoją gazowe targi między Gudzowatym a politykami poprzednich rządów, które nazwał „organizacją przestępczą” i stwierdził, że reprezentuje ona agenturalne i gazowe interesy Rosji w Polsce. Grupa miała naciskać na biznesmena, by sprzedał Rosji swoje udziały w gazociągu jamalskim.

Gudzowaty zmarł w 2013. Miesiąc przed śmiercią pozostawił wymowny testament: <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.racjonalista.pl/kk.php/s,9111">https://www.racjonalista.pl/kk.php/s,9111</a><!-- m -->
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Silnik forum © MyBB Polskie tłumaczenie © Webboard Styl © iAndrew 2016