Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziewczyny bez Tabu
#41
 x 0 
Wqrwia mnie trochę to ubolewanie nad dzisiejszymi czasami. Nikt nikomu nie karze powielać wszystkiego co jest niby cool. Wiem że mam tendencje do oceniania, ale mam też pewne kryteria którymi się kieruje. I pewne zachowania o których koleś mówi są poniżej dla mnie akceptowalnego poziomu. Czyli po prostu burackie, żenujące a czasem nawet przykre jak się zagłębisz. A o wbiciu do głowy lasce o jakich on mówi raczej nie ma mowy, bo pewnie jeszcze by się odszczekiwała że jej się zabrania. Nie da się tego chyba zrobić tak jak on to sobie wyobraża że da się dowartościować. Jak ktoś się ch. urodzi czy ci.ą kanarkiem nie umrze.

Przypadkowo zaobserwowałem komentarz na Fb:
On:
- niezła dupa
Ona
- zwal se frajerze

Jak myślicie co ona ma poza sianem w głowie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz }

#42
 x 0 
Bardziej to tutaj chodzi o lekkie "uwsteczninie" się ludzi wraz z rozwojem technologii.Sam nie jestem zwolennikiem zbytniego dzielenia się ze światem całą swoją prywatnością na społecznościówkach.I w ogóle uważam że dzieci szczegolnie powinny uważać w sieci.Tutaj czasem mam dylemat:

"Czy będąc rodziciem należy dzieci kontrolować w sieci czy nie?"Z jednej strony to szpiegostwo,z drugiej to dla ich dobra.Bo sieć też stanowi zagrożenie,szczególnie dla nieletnich.Ale to taka dygresja.Skoro dzieci nie mam,to po co się martwić na zapas.

A wracając do tematu,to za stylem Czrodzieja nie przepadam,ze wzglęgu na jego specywiczny tok i ton wypowiedzi.Tu ma jednak bardzo dużo racji odnonie publikacji takich zdjęć.Każdy praktycznie każdy może to zobaczyć a zboków w dzieijszych czasach nie brakuje.Kobiety troszkę zatraciły tu "instyknt samozachowawczy "publikując tego typu zdjęcia.

"Co raz wejdzie do internetu,już z niego nie wyjdzie"
"Internet nie zapomina"

Ludzie często ulegają tej ułudzie,że na społecznościówkach dzielą się praktycznie każdym elelmentem swojego życia.Od wspólnych wakacji z rodziną ,poprzez to co posiadają,aż do tego typu zdjęć o których mówi tu Czarodziej.

I nie zawsze na tym dobrze wychodzą,jak na tytułowej grupie "DbT."
Odpowiedz }Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Silnik forum © MyBB Polskie tłumaczenie © Webboard Styl © iAndrew 2016