Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Koronawirus
#1

Co myślicie o tej całej sytuacji, która od ponad tygodnia jest w Polsce, a od co najmniej kilku tygodni jest w Europie ?

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#2

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2020, 22:23 PM przez vlad1431.)

Dla mnie petarda, chociaż przez to wezmę najprowdopodobnie połowe wynagrodzenia z tego co w sezonie, ale w sumie o 1/3 mniej niż mógłbym wziąć bez tego teraz. Narazie drażnią mnie podwyżki, chociaż na obecną chwilę nic drożej nie kupiłem. A petarda dlatego że nie pracuje i spełniam marzenia na które nie mam zwykle czasu i odkładam na później. Chociaż dziwnie się czuje z tym, bo tak naprawdę nigdy nie miałem przymusowego urlopu i mase czasu do wykorzystania. I zauważyłem że odpuścił mnie codzienny stres który towarzyszy mi jak chyba każdemu kto ma jakieś harmonogram dnia którego mimo wszystko trzeba się trzymać. A to już czasem może być niebezpieczne, takie totalne wyluzowanie. Bo organizm niekoniecznie prawidłowo działa bez tego. Bo dziś już po dwóch dniach czuje się wypompowany. Ale myślę że jutro już będzie lepiej. Już dzisiaj się podejrzewałem o pierwsze objawy, ale to po prostu zwykłe zmęczenie na które sobie na codzień nie mogłem pozwolić.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#3

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2020, 13:50 PM przez LilPeneros.)

Ja w związku z tym, że wychodzę mniej niż jeszcze tydzień temu, tzn. tylko wtedy kiedy muszę, w końcu znalazłem czas na ogarnięcie paru spraw w domu - np. porządkowanie dysku twardego komputera, a dokładniej folderu filmików związanych ze sportem, w ciągu dwóch dni wyjebałem ponad 1,5 GB plików.
Teraz od jutra zamierzam wrócić do czytania książek, które kiedyś czytałem, bo trzeba nadrobić zaległości.

 x 1  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#4

myslę, że najwazniejsze to nie panikować. wiem, wiem łatwo powiedzieć, gorzej zrobić. z natury jestem paranoikiem, raz myslę logicznie, zaraz potem mnie łapie strach.

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2016 - Forum software by © MyBB