Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Rusz Pupę - Czyli jak pozować na lidera sukcesu.
#1

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-13-2019, 02:56 AM przez Leorth.)

Obiecałem, że będzie śmiesznie. Tym razem będzie jednak zwyczajnie wesoło. ^^
Jakiś czas temu, z kilka tygodni, youtube zasugerował mi pewien kanał o biznesie i rozwoju osobistym. Znalazłem czas w swoim grafiku by obejrzeć nie jeden film z tegoż nowo poznanego źródła. Zapewne sami zechcecie się zapoznać z twórczością Pana Jacka oraz komentarzem wstawionym przez innego youtubera (tego co komentował Grzesiaka), więc nie będę wchodził w opis tego co zobaczyłem. Mój umysł sceptypa od razu mi szepną, że to raczej za piękne, aby było prawdziwe. Trzeba jednak przyznać, że dobrze się tego słuchało i to oglądało, więc jak ktoś ma nadzieje na stworzenie fortuny - trafił pod dobry adres? No raczej nie... Materiał, który zaraz wstawie jest dość obszerny, więc powiem uchylając rąbka tajemnicy, że omówiona została przeszłość naszego guru sukcesu, o której na swoim kanale nie miał ochoty rozmawiać, jego projekty, oraz jakiego materiału możemy się spodziewać chcąc się czegos od Pana Jacka nauczyć.Swoją drogą Pan Piotr wykonuje świetną robotę. <kciuk>

 x 0  x 0 


Odpowiedz
#2

Rzeczywiście, bardzo ciekawe wideo. Sam zastanawiałem się, czym naprawdę się ten facet zajmował. Miałem możliwość obejrzenia jego "wystąpienia" dla wybranych osób, w którym mówił o pieniądzach. Sporo mówił, bo przez prawie 5 godzin, ale w większości przypadków zgodziłem się z nim. Więc w głowie być może ma poukładane, ale przeczy temu fakt, że ktoś znalazł jego projekty, które nie wyglądają na profesjonalne. O tym, że był jakimś sex-coachem, to już kiedyś chyba gdzieś widziałem, bo kojarzę jego wystrzałowy fryz. Big Grin
Myślę, że dużo osób lubi go słuchać, ma przyjemny głos i charyzmę. Wpływa na nich, motywuje ich słowem, a większości tylko to wystarczy do szczęścia, ale podobno bardzo mało opinii jest na temat jego kursów, o których również autor w/w filmu wspominał.

 x 0  x 0 


"Nie możesz pozostawić wszystkiego losowi. On ma wiele do zrobienia. Czasami musisz mu pomóc. " - Leonardo da Vinci
Odpowiedz
#3

Koim jesteś? Jesteś zwycięzcą Smile . Jak dla mnie tak średnio, mam swoich coachów, może to śmieszne, ale troch ęmi dało oglądanie kanału Tomasza Kammela, może nie mówi bezpośrenio o sukcesie, ale wcielenie jego wskazówek może dużo dać. Sam się nauczyłem m.in. jak pokonywać tremę, stres przy wystąpieniach publicznych, przy innych ludziach, jak się dobrze prezentować, jak wyglądać na pewnego siebie, nawet gdy się do końca nie jest. Polecam każdemu.

 x 0  x 0 


Odpowiedz
#4


 x 0  x 0 


Odpowiedz
#5

Witam !
 Dorzucę od siebie jeszcze jednego "ancymonka" rozwoju osobistego. tzw. "Kołcz Majk" zabawny facet, naprawdę.


Pozdrawiam
Tomek01

 x 0  x 0 


Odpowiedz
#6

No zabawny facet. Ale jedno mi się w nim podoba. Nie owija w bawełnę i przeklina z sensem. Dla niego TAK znaczy ZAPIERDALAJ, a NIE znaczy WYPIERDALAJ i z tym masz dużo racji. Rozwój osobisty i coachowie, którzy się tego imają to strasznie śliski - jak dla mnie - temat, gdzie jest dużo pobłażania i głaskania po główce, a mało kto mówi o ciężkiej pracy.

 x 0  x 0 


"Nie możesz pozostawić wszystkiego losowi. On ma wiele do zrobienia. Czasami musisz mu pomóc. " - Leonardo da Vinci
Odpowiedz
#7

Otóż to. Wydaje mi się że nie da się skupić i wyciągnąć jakichś wniosków ze spotkania kilkuset osobowej grupy przypadkowych ludzi kiedy każdy z nich oczekuje czegoś innego. Nie ja za to płaciłem i też nie chciałbym nikogo urazić. Ale biegający po scenie pajac z mikrofonem opowiadający o swoim życiu i jak to dzięki temu udało mu się zgromadzić niezłą sumę? Teoretycznie zbieg okoliczności. Praktycznie wiedza nie do przekazania. Ale czy można nazwać to wiedzą? Każdy ma swój charakter, każdy chce być lepszy, wszystko lepiej robić, ale czy to jest sposób na poprawienie własnego ja? W kilka godzin raczej można wyjść zdegustowanym. Ale wrażenie chłop robi, trzeba mu to przyznać.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 x 0  x 0 


Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2016 - Forum software by © MyBB