Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposoby na bumelowanie w pracy
#1
 x 0 
Są takie okresy, że wielu pracowników najzwyczajniej w świecie bumeluje i szyscy o tym wiedzą. Np idą na L4 mimo, że są zdrowi. I weź tu skutecznie z tym walcz... Pytanie jak?
Odpowiedz }

#2
 x 0 
Jak jesteś pracodawcą, to ich wypierdol, a jak współpracownikiem, to rób to samo. Big Grin
"Nie możesz pozostawić wszystkiego losowi. On ma wiele do zrobienia. Czasami musisz mu pomóc. " - Leonardo da Vinci
Odpowiedz }

#3
 x 0 
Leorth napisał(a):[post]4173[/post] Jak jesteś pracodawcą

Dobre,czasem i w pracy trzeba pobumeblować <taniec>
Odpowiedz }

#4
 x 0 
Ja się staram angażować ludzi do pracy i stworzyć im miejsce w którym dobrze się czują. Daje im odpowiedzialność i możliwość podejmowania decyzji. Na zaufanie trzeba zasłużyć, ale jak drużyna zgrana to jeden na drugim polega. Sam odpowiadam przed szefem z wyników i ludzie wiedzą że od tego zależą premie dla całego działu. Oni skupiają się na wykonaniu zadań ja strategia rozwoju.
Ja co prawda pracuje na zachodzie gdzie styl zarządzania jest inny. Pracownik zadowolony to pracownik wydajny. Polecam poczytać kilka książek na temat efektywnego zarządzania i przede wszystkim wyboru ludzi do zespołu. Wtedy ze zwolnieniami nie ma problemu. Poza tym każdy ma swoje problemy słabsze dni. Niektórzy są lepsi w jednym typie zadań inni wola temat ogarniać koncepcyjnie.

Tapnięte z telefona.
Pozdr.
Sałata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata
Odpowiedz }

#5
 x 0 
Wszystko się zgadza, ale jest to pewien problem, zwłaszcza w dużych zakładach pracy. Zwłaszcza, nagminne wykorzystywanie zwolnień chorobowych.
Zwłaszcza w tych większych zakładach, w których chorobowe przez pierwszy miesiąc płaci pracodawca. Niby go stać, bo duży,ale jak nie przyjdzie większa grupa, to robi się pewien problem finansowy.


Zajrzyj tutaj: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.conperio.pl/">http://www.conperio.pl/</a><!-- m --> - zajmują się weryfikowaniem absencji chorobowych i wielu pracodawców decyduje się na tego typu usługi.
Odpowiedz }

#6
 x 0 
robst napisał(a):Wszystko się zgadza, ale jest to pewien problem, zwłaszcza w dużych zakładach pracy. Zwłaszcza, nagminne wykorzystywanie zwolnień chorobowych.
Zwłaszcza w tych większych zakładach, w których chorobowe przez pierwszy miesiąc płaci pracodawca. Niby go stać, bo duży,ale jak nie przyjdzie większa grupa, to robi się pewien problem finansowy.

Wszystko zależy od kultury pracodawcy i pracownika. Sposób zarządzania odgrywa tu kluczową rolę. U mnie w firmie pracuje ponad 1000 osób w biurach na całym świecie i takie zachowanie pracowników świadczy o słabych umiejętnościach kierowników albo kiepskim podejściu całej firmy do zasobów ludzkich. Dlatego latami unikałem "polskiego" managementu jak mogłem i skończyłem za granicą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata
Odpowiedz }Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Silnik forum © MyBB Polskie tłumaczenie © Webboard Styl © iAndrew 2016