Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się

Archiwum Shoutboxa
avatar
Gengacz, od kiedy przystawanie na propozycje trójkątów i innych dewiacji seksualnych to oznaka otwartości umysłu? (Pytanie retoryczne)
avatar
To Ty będziesz z tym żyć. Liczy się to, co Ty czujesz. Ja bym na coś takiego nie poszła.
avatar
Myślimy podobnie, ufam jej bezgranicznie, jesteśmy razem już 7lat. A co do tematu wmanewrowanoa to jej siostra chcę się do nas wprowadzić (sama to powiedziała). Miło by było mieć dwie kochające kobiety obok siebie? ale to już chyba poliamoryzm. Co wy byście zrobili?
avatar
Może tak, może nie, do odważnych świat należy. Spanie normalne, propozycja trójkątu - mniej, ale dla mnie byłoby to granicach normy, ale nie każdy ma aż tak otwarty umysł. Istotnie, może to być próba wmanewrowania cię w coś, ale skoro własnej dziewczynie nie ufasz, to o niej odejdź.
avatar
Chodzi o moją Narzeczoną i jej młodszą siostrę. A konkretnie od jakiegoś czasu siostra mojej dziewczyny coraz częściej nas odwiedza, czasem nawet sypią z nami w jednym łóżku co z początku mocno mnie to nie dziwiło bo w końcu jest młodsza no i to siostra. Zdarzyła się jednak dziwna rzecz, podczas ostatniego wieczoru z moją narzeczoną padło słowo trójkąt. Oczywiście byliśmy sami tylko ja i moja dziewczyna, sama zaproponowała żeby wziąć kogoś do trójkąta i odrazy padło na jej siostrę. Jak myślicie czy to było zaplanowane z ich strony? To chyba mało normalne? Nie wiem co o tym myśleć.
avatar
Witam forumowiczów. Jestem tu nowy i chciał bym się czymś z wami podzielić.
avatar
@vlad1431 zrób miejsce w skrzynce bo chce wysłać PW
avatar
ile trwa akceptacja posta?
avatar
@vlad1431 nie moge wysłać pw do ciebie od czwartku, pisze : Użytkownik vlad1431, do którego chcesz wysłać PW, przekroczył limit prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać teraz wysłana.
avatar
Nie hula. wyszysciłem pamięć i dalej to samo, zainstalowałem nową przeglądarke na telefonie i nic powtarzałem czynność z czyszczeniem pamięci, też nic nie dało.
avatar
Teraz powinno hulać, a jeśli nie to sobie wyczyść pamięć podręczną przeglądarki na telefonie.
avatar
Witam, na pc loguje sie normalnie a na telefonie logując sie wyskakuje mi: "Niepoprawny kod autoryzacji. Czy napewno próbujesz uruchomić tą funkcję w poprawny sposób? Spróbuj ponownie" W czym może być problem ?
avatar
Bo trzeba wybrać wpierw avatar.
avatar
Nie moge zmienic avatara jak to sie robi klikam zmien avatar i nic sie nie dzieje
avatar
Czesc wszystkim ?
avatar
Siema
avatar
Siema wszystkim
avatar
Nie wiem o co chodzi, jak zwykle coś się samo pierdoli
avatar
@hyggelig Postaram się tamten błąd wkrótce ogarnąć
avatar
xD Tyle zdążył napisać


Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB