Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się

Archiwum Shoutboxa
avatar
idą post kontrolny
avatar
A tak wogóle to idą mi waidomości na czacie?
avatar
Jakiś strzęp chociaż?
avatar
Dla czego ona mnie olewa
avatar
Hej, a na czym dokładnie polega problem?
avatar
Hej mam pewien problem z długiem a możliwością spłacenia moja żona
avatar
Nie pamiętam. Prawdopodobnie musisz poczekać na zatwierdzenie od admina.
avatar
Cześć jak się przywitać dodając nowy wątek? Nigdzie nie widzę możliwości dodania wątku
avatar
Zwiększyłem pojemność skrzynek odbiorczych z 400 do 1000.
avatar
Wróciłem i porządki zrobiłem Tongue
avatar
@Małgorzata - najlepiej będzie jak porozmawiasz o tych problemach z dobrym lekarzem specjalistą - na początek z kardiologiem, potem z andrologiem lub seksuologiem lub urologiem.
avatar
Witam mam problem od jakiegoś czasu mam problemy ze wzwodem może jest jest ktoś kto pomoże jestem po zawale i mam założone steny czy jest jakiś sposób by ten wzwód był męczy mnie już tą sytuacją czy ktoś ma lub moał taki problem proszę o pomoc
avatar
@vlad1431 zrób porzadek w skrzynce chce wysłać Pw
avatar
uważam, że sam trójkąt nie byłby jeszcze dewiacją seksualną gdyby nie fakt, że dziewczyna @Magik chciałaby ten trójkąt mieć ze swoją siostrą i z nim.
avatar
A jak wyglądała Wasza relacja z siostrą przez ostatnie 7 lat, piszesz, że narzeczona, to implikuje ślub, co może dodatkowo skomplikować sytuację...
avatar
Gengacz, od kiedy przystawanie na propozycje trójkątów i innych dewiacji seksualnych to oznaka otwartości umysłu? (Pytanie retoryczne)
avatar
To Ty będziesz z tym żyć. Liczy się to, co Ty czujesz. Ja bym na coś takiego nie poszła.
avatar
Myślimy podobnie, ufam jej bezgranicznie, jesteśmy razem już 7lat. A co do tematu wmanewrowanoa to jej siostra chcę się do nas wprowadzić (sama to powiedziała). Miło by było mieć dwie kochające kobiety obok siebie? ale to już chyba poliamoryzm. Co wy byście zrobili?
avatar
Może tak, może nie, do odważnych świat należy. Spanie normalne, propozycja trójkątu - mniej, ale dla mnie byłoby to granicach normy, ale nie każdy ma aż tak otwarty umysł. Istotnie, może to być próba wmanewrowania cię w coś, ale skoro własnej dziewczynie nie ufasz, to o niej odejdź.
avatar
Chodzi o moją Narzeczoną i jej młodszą siostrę. A konkretnie od jakiegoś czasu siostra mojej dziewczyny coraz częściej nas odwiedza, czasem nawet sypią z nami w jednym łóżku co z początku mocno mnie to nie dziwiło bo w końcu jest młodsza no i to siostra. Zdarzyła się jednak dziwna rzecz, podczas ostatniego wieczoru z moją narzeczoną padło słowo trójkąt. Oczywiście byliśmy sami tylko ja i moja dziewczyna, sama zaproponowała żeby wziąć kogoś do trójkąta i odrazy padło na jej siostrę. Jak myślicie czy to było zaplanowane z ich strony? To chyba mało normalne? Nie wiem co o tym myśleć.


Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB