Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Po jakiej ilości alkoholu macie dość?
#13

4 piwa z reguły mi wystarczają jak wyjde ze znajomymi. Raczej pije tylko dla towarzystwa, nigdy sam. Picie nigdy nie było dla mnie jakoś szczególnie pociagające + organizm kategorycznie tego odmawia (nabawiłem się problemów z żołądkiem chyba właśnie przez nadmierne picie za gówniarza). Ogólnie to nie polecam pić! XD

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#14

Kiedyś w czasie jednej imprezy wypijałem pół litra wódki - w tempie takim jak gość, który waży ponad 100 kg, a ja wtedy jako nastolatek ważyłem ok. 57 kg.
Dzisiaj niezależnie od tego jakiego alkoholu bym nie spróbował staram się zawsze pić z umiarem.
Zupełnie jak w piosence śpiewanej przez Krzysztofa Krawczyka pt. "Pije Kuba do Jakuba":
"Pili nasi pradziadowie, każdy wypił czarę - jednak głowy nie tracili, popijali w miarę..."

Myślę, że właśnie ten umiar jest najważniejszy, bo jeśli ktoś nie potrafi kontrolować tego jak dużo wypija i w porę powiedzieć sobie "dość", to taki ktoś moim zdaniem nie powinien w ogóle pić, bo taka osoba może się bardzo łatwo uzależnić.

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#15

Picie do odcięcia to jeden z symptomów uzależnienia.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#16

Jestem ekonomiczna xD Tzn byłam. Kiedyś 2-3 drinki lub kilka kieliszków wódki, szybko mi się film urywał. Od kilku lat 0 alkoholu. Czasem bym się napiła, ale smak i zapach mnie odrzucają. Nawet w słodkim drinku wyczuję w każdy możliwy sposób. Piwo, wino, szampan, wódka - nic.

 x 0  x 0  x 0  x 0 
"Czasem sobie myślę, że Darwin jednak się mylił i w rzeczywistości człowiek pochodzi od owadów, bo w ośmiu przypadkach na dziesięć człekokształtne to zwykłe mendy gotowe na wszystko za byle gówno."
Odpowiedz
#17

Ja mam wstręt do wódki i nawet jej nie przełkne

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#18

Ostatnimi czasy to po co raz mniejszej ilości. Czasem już 2 piwa wypije i mam dość.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#19

Kiedyś miałem o wiele większą tolerancję na alkohol. I widze po sobie, ze byłem w stanie o wiele więcej wypić. Aktualnie już nie mam takiej dużej tolerancji. Zwykle wypijam 2-maksymalnie 3 piwka jak się spotykamy ze znajomymi.

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#20

U mnie to zależy od tego, jak jem danego dnia, czy jestem zmęczony, ale ilość pół litra czystej w drinkach pita przez kilka godzin nie jest w stanie mnie powalić.

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#21

Ja rzadko spożywam alkohol, a jeśli już to w odpowiednich warunkach bo nie cierpię tracić kontroli... Ipo roku od ostatniego spożycia ostatnio z siostrunia wypiłyśmy 8 lampek całych wina plus drink z jaggermaistrem... I normalnie wróciłam do siebie ogarnęłam chatę i obiad, więc chyba nie jest źle

Więc to chyba od genetyki zależy... Na szczęście nie ciągnie mnie do alkoholu za często

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB