Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Buty do biegania. Co polecicie?

Witam serdecznie..Jakie polecacie buty w przedziale cenowym do 500 zł.. Do tej pory biegam w Nike Pegasus 32 i bardzo mi pasują.. Myślę o pegasusach 38.. Proszę o opinię..Z góry bardzo dziękuję za pomoc.. Ps..Biegam ok 150km miesięcznie po polnych dróżkach i asfalcie

x 0  x 0  x 0  x 0 

Reply

(This post was last modified: 28-06-2022, 15:37 PM by Karpat.)

Jeśli interesuje cię moda sportowa i jej najnowsze trendy, to trzymaj się dalej Nike i nic nie zmieniaj. I tutaj wcale się nie nabijam, naprawdę uważam, że zrobienie butów biegowych w kształcie damskich czółenek, wcale nie jest takie proste. Jeśli jednak interesuje cię frajda z biegania w butach, gdzie technologia podporządkowana jest jedynie biomotorycznej logice, to warto się zainteresować markami specjalistycznymi. Najlepiej takimi, gdzie buty biegowe robią "od zawsze". Asics Cumulus 23, Brooks Ghost 14, Mizuno Rider 25, to strzały w ciemno.

Zerknij sobie również na buty męskie oryginalne na stronie https://www.butomaniak.pl/pol_m_Damskie_...-1354.html Możesz znaleźć tam dobrej klasy obuwie sportowe do biegania. Ostatnio udało mi się tam upolować kilka par obuwia w dobrej cenie.

x 0  x 0  x 0  x 0 

Reply

Po pierwsze, to najlepszym podłożem do biegania jest bieżnia boiska szkolnego, bo zazwyczaj ma ona nie tylko miękką, ale i równą nawierzchnię.
Poza tym z tego co pamiętam z biegania po takiej nawierzchni posiada ona zazwyczaj dodatkową amortyzację (w porównaniu z tym co by było gdybyś biegał np. po żużlu).
Po drugie jeśli wybierzesz bieżnię boiska szkolnego, to nie ma potrzeby kupować butów aż za 500 zł - takie za 200 - 380 zł w zupełności wystarczą.
Co do marki obuwia, to ja Ci polecam od siebie albo Asics, albo New Balance, ewentualnie może też być Under Armour/Adidas/Nike/Reebok/Puma.
Sam posiadam buty Under Armour kupione w 2020 roku za ok. 200 zł i jak dotąd byłem z nich zadowolony.

x 0  x 0  x 0  x 0 

Reply

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB