Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
30 lat i problemy z potencją

Panowie sprawa trudna dla mnie. Orientujcie się czy jest mozliwe w wieku 30 lat mieć problemy z potencją? Co mam robić? Bo brałem tabletki bez recepty ale nie podzialały na mnie : ( RObiłem sobie testosteron i jest w normie. Do lekarza średnio chce mi się udawać.

x 0  x 0  x 0  x 0 

Reply

Jakie brałeś? Bo sam brałem kilka rodzajów takich tabletek i nie wszystkie były skuteczne. Jedne były lepsze, drugie gorsze. Trzecie to wcale nie dzialały. Jeszcze wypadałoby sobie zrobić badania na tarczyce bo czasami właśnie z tego powodu spada erekcja. Powodów może być wiele takich jak stres, kiepska kondycja, zła dieta. Spięcie. Nie jest to również wcale takie rzadkie. Gdzieś ostatnio czytałem, że większośc facetów w pewnym czasie miewa takie epizody.

x 0  x 0  x 0  x 0 

Reply

Ogónie zastanawiam się nad badaniem tarczycy, ojciec ma z tym problem może to jest tym spowodowane?

x 0  x 0  x 0  x 0 

Reply

Choroby tarczycy nie są dziedziczne Tongue Ale jak najbardziej możesz zrobić. Chyba kupiłeś sobie najgorsze tabletki z możliwych. Są najbardziej rozreklamowane ale to co jest najbardziej reklamowane nie zawsze jest skuteczne. I tak jest w tym przypadku bo sam brałem i jak dla mnie to nie są tabletki na erekcję ale jakie witaminy, które takie tabletki udają. Wypróbuj sobie najlepiej Viamen albo cum on. Przynajmniej zobaczysz działanie. A jak to nie pomoże to chyba tylko lekarz Ci zostaje. Sam też zastanawiałem się nad wizyta ale na szczęście inne sposoby pomogły. No i zwracaj uwagę na dietę bo to również pomaga.

x 0  x 0  x 0  x 0 

Reply

Są bez recepty tak?

x 0  x 0  x 0  x 0 

Reply

Tak, bez, najłatwiej będzie zamówić przez neta.

x 0  x 0  x 0  x 0 

Reply

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB