Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Architekt wnętrz
#1

Niedługo odbieram swoje pierwsze mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiam się czy przy urządzaniu korzystać z usługi projektanta wnętrz. Czy ktoś moze skorzystał?

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#2

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2022, 08:00 AM przez Karpat.)

Ja nie korzystałem i nie żałuję. Wszystko zależy od waszych wyobraźni i oczekiwań. Żal mi było wywalić 9 patyków na zdjęcia, które sam byłem w stanie sobie wyobrazić w głowie.

W sieci jest poza tym bardzo wiele dobrych artykułów o remontach - dzięki temu można samodzielnie to wszystko zaplanować. Na tej stronie jest na przykład opisane jaki jest koszt generalnego remontu mieszkania 60m2

Na czym można zaoszczędzić i na czym nie warto jest oszczedzac. Moim zdaniem duże znaczenie będzie tutaj miałą ekipa remontowa. Oni mogą również dobrze podpowiedzieć co będzie pasowało a co nie.

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#3

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-06-2022, 14:16 PM przez Berton.)

Ja uważam, że warto nawet jak się ma swój pomysł. Projektant zdecydowanie pomoże w tym, aby całość była spójna i przy określonym budżecie, aby się w nim zmieścić. Chyba, że wykańczasz już któreś tam mieszkanie. Ja jedno zrobiłem sam a teraz korzystam z usług projektanta. Stwierdziłem, że teraz wydam zdecydowanie więcej pieniędzy niż 12 lat temu i chcę być potem zadowolony a nie pytać na forum jak udekorować czy jakie meble wybrać.

Na razie jestem na etapie przeglądania sobie projektów i pewnie zdecyduję się na pomoc tego biura:
https://marengo-architektura.com/

Ich projekty najbardziej mi się podobają.
[Obrazek: 1-620x300.jpg]

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB