Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
BraciaSamcy - Wyśmiewamy, wyjaśniamy
#1

Tak jak pisałem, oto kolejny wątek o "wspaniałym forum", w trochę innej formie. 

Ma on na celu wyśmianie tego, co "Bracia" wypisują na swoim forum. Obnażenie i wyszydzenie w najczystszej formie. Trochę szydzenia, trochę powagi, pryma sort.  Johnny 

Dlaczego akurat oni? 
To, co o nich myślę, wyraziłem w poprzednim temacie. Uważam, że brednie trzeba szkalować oraz uświadamiać tych, z których nie zrobili kalek umysłowych. Jeszcze.

WAŻNA INFORMACJA!
Ich admin lubi pozywać ludzi do sądu za zniesławienie, jednakże możemy do woli wyrażać własne poglądy w oparciu o wycinki postów, z których nie można ustalić tożsamości tychże osób (przerabiałem to). Jednak prosiłbym, aby nikt nie cytował wypowiedzi ich guru.

JAK MA WYGLĄDAĆ TEN TEMAT?

Albo robimy wycinki z postów danych użytkowników ich forum i wklejamy tutaj (wrzucając screenshot wpierw na serwis https://imgur.com) albo po prostu wrzucamy ich post w cytat (Rzecz jasna, będzie tego mniejsza wiarygodność, niźli w przypadku ss). 
Następnie komentujemy to albo zostawiamy bez komentarza, do wglądu i oceny innych użytkowników na naszym forum.

CO POWINIEN ZAWIERAĆ SS/CYTAT WYPOWIEDZI?

No przede wszystkim samą wypowiedź. Można dołączyć (a czasem trzeba) nazwę tematu, by wiedzieć, na jaki temat wypowiada się dany samiec, jeżeli z treści postu nie można tego wywnioskować. Nie dołączamy nicku ani avatara, możemy wspomnieć jedynie, że chodzi o użytkownika, który ma pokaźną liczbę postów, to wystarczy.

Dozwolone jest dublowanie postów (łączą się one przez 60min od czasu zamieszczenia poprzedniego).

Niedozwolonym jest wrzucanie jakichkolwiek linków do ich forum. Posty takie będą usuwane.

Jeżeli ktoś się wciągnie, to prosiłbym o nie wrzucanie więcej, niż 3-4 ss'y w post, inaczej wątek będzie się długo ładować.

Mam nadzieję, że wszystko jasne, zaczynamy![Obrazek: qs1Fkwg.png]

Facet przybywa na forum z postem o powyższej treści. 
Czy to naprawdę jest normalne w obecnych czasach, nie mnie to oceniać. Oczywiście po chwili dostaje on pełno postów, w których ludzie już piszą o porożu, że dziewczyna na pewno go zdradza. Tak właśnie wygląda 90% "porad". Pozostałe 10%, to sceptyczne rozważania - które ja sam aprobuję - w których użytkownicy piszą, że może po prostu lubi się dowartościować w ten sposób i niekoniecznie musi oznaczać to zdradę. 

Bracia przez przykre doświadczenia, swoje negatywne założenia nie traktują jako opinii, ale już jako fakt.

Poniżej jest kolejny post autora tematu:

[Obrazek: MBgjIXb.png]

W międzyczasie pisał również o sprawdzaniu jej telefonu, by na 100% mieć pewność, że coś między nią, a jej trenerem iskrzy.  ROTFL Zaufanie to podstawa. 
Więc zamiast z nią porozmawiać, uzmysłowić jej, że dla niego takie wysyłanie zdjęć jest niepoprawne, postanawia z własnej dziewczyny zrobić kurwę i wykorzystywać ją, póki jeszcze z nim jest. Mimo wspomnianych 10% osób, które bojkotowały to, co pisze pozostałe 90%, myślicie, że ktoś pokusił się o to, by napisać, aby facet z nią porozmawiał?
Nie.
Dają mu przyzwolenie, a wręcz nakazują, by już sobie innej szukał, tkwiąc z obecną w związku, do tego rzucają pomysłami, aby robił tak samo, parodia.

Guru na pewno jest dumny z tego, co jego podopieczni radzą innym.  Stachu

Później będę wrzucać resztę.

 x 0  x 0  x 1  x 1 


"Nie możesz pozostawić wszystkiego losowi. On ma wiele do zrobienia. Czasami musisz mu pomóc. " - Leonardo da Vinci
Odpowiedz
#2

Co za obrzydliwy post, ten drugi z ich forum. Zamiast porozmawiać, pisze jak jego dziewczyna wygląda i co robi, oczywiście w wulgarnej formie, żeby przypodobać się innym smalcom alfa.

Te głupki dają rady, jak związek zniszczyć i skończyć, jak być chamem albo i gorzej. To jest pomoc? Oni tam leczą swoje krzywdy i mają miejsce,w którym zbiorowo wylewają swoją nienawiść do kobiet. Jakie to słabe.

 x 2  x 0  x 0  x 0 


"Czasem sobie myślę, że Darwin jednak się mylił i w rzeczywistości człowiek pochodzi od owadów, bo w ośmiu przypadkach na dziesięć człekokształtne to zwykłe mendy gotowe na wszystko za byle gówno."
Odpowiedz
#3

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2020, 23:10 PM przez vlad1431.)

Dla mnie to walka z wiatrakami. Ten człowiek jest po prostu, przykry, chory albo głupi. Trafił dobrze i pewnie się od razu polubili w swoim gronie. On ze swoją "dziewczyną" są warci siebi a świata się nie zmieni. Bagno było, jest i będzie zawsze. Głupich i zdegenerwanych nie sieją, oni po prostu się tacy urodzili. Świat mam wrażenie robi się ze skrajności w skrajność czarno biały, ale myślę że nie bardzo mamy wpływ na to. Dopóki ludzie będą pozwalali sobą pomiatać tak będzie. Zauważcie jedną zależność, że tej parze ze sobą jest dobrze. Ona podbija sobie ego wysyłając foty swojemu trenerowi, a on myśli że wykorzystuje ją seksualnie. Nie wpadłbym na to. To że ona lubi mu ciągnąć nie znaczy ( to co on sobie w swoim ptasim móżdżku myśli) że on ją niby wykorzystuje. A może ją po prostu sponsoruje, o czym nie wspomniał, bo po co. Nagle ze zwykłego chłopa zrobił się bezlitosny ruchacz co wykorzystuje swoją dziewczynę, a ona biedna nie zaskoczy że on ją wykorzystuje.

A mądre laski mają problem, bo chcą normalnego chłopa, ale gdzie ich szukać, jak coraz więcej debili. Wiem że można snuć teorie dlaczego, co się stało i jak to zmienić, ale czy ma to sens? To już tak daleko poszło, że ja już przestałem wierzyć że cokolwiek się zmieni. Ten podział na homo sapiens z niskim iq i resztę już musi chyba taki zostać.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 x 1  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#4

Masz rację, ale może jednak warto prostować ich głupoty i pokazać, że wcale racji nie mają, właśnie poprzez uargumentowanie i wypunktowanie.

 x 1  x 0  x 0  x 0 


"Czasem sobie myślę, że Darwin jednak się mylił i w rzeczywistości człowiek pochodzi od owadów, bo w ośmiu przypadkach na dziesięć człekokształtne to zwykłe mendy gotowe na wszystko za byle gówno."
Odpowiedz
#5

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2020, 14:45 PM przez LilPeneros.)

To, że trenerzy personalni chcą zdjęć swoich podopiecznych, to akurat nie znaczy, że jest im to potrzebne aby się potem nad tymi zdjęciami masturbowali.
Przykład:

Pewien trener personalny jest heteroseksualnym facetem i jeden z jego podopiecznych jest heteroseksualnym facetem.
Załóżmy, że trener mówi do tego faceta aby zrobił sobie na początku współpracy zdjęcia całej sylwetki jak stoi w bokserkach zarówno w pozie przodem jak i tyłem i przysłał mu, a następnie po miesiącu czy dwóch powtórzył całą sekwencję i tak przez cały okres wspólnej pracy nad sylwetką klienta.
Służyć ma to temu, żeby trener po pierwsze swojemu podopiecznemu mógł pokazać na zdjęciach jakie postępy on robi i omówić je z nim, a po drugie ma to służyć temu, żeby trener np. na swoim facebookowym profilu mógł pokazać z myślą o swoich przyszłych klientach przemianę jednego ze swoich podopiecznych co ma służyć celom marketingowym, krótko mówiąc - aby kolejne osoby się do niego zgłaszały po opiekę trenerską i aby było ich jak najwięcej.
W przypadku kiedy podopiecznym jest kobieta prawdopodobnie zdjęcia jej sylwetki nie będą służyły do tego, żeby trener się masturbował tylko posłużą w celach marketingowych i po to aby trener mógł się lepiej promować w social mediach, a co za tym idzie aby miał więcej klientek.
Nie uważam, żeby było coś złego w tym, że dziewczyna wysyła trenerowi swoje zdjęcia w dwuczęściowym stroju bikini, bo przecież nie są to nagie zdjęcia.

Wracając do tematu forum BraciaSamcy - koleś, który założył tam temat o swojej dziewczynie zamiast uzyskać odpowiedź, że to nie z jego dziewczyną jest problem tylko on ma problem z nadmierną zazdrością uzyskał przyzwolenie innych "braci" na to, żeby od teraz traktował swoją dziewczynę nie jak kobietę, a co za tym idzie jak człowieka tylko jak worek na spermę.
Szkoda, że podjął taką decyzję zwłaszcza z tak błahego powodu, a jeszcze większa szkoda, że 90% osób, które mu odpowiadały utwierdzało go w słuszności jego decyzji.

 x 0  x 2  x 0  x 0 


Odpowiedz
#6

Masz rację, poniosło mnie wczoraj jak to przeczytałem, tylko od razu skojarzyło mi się to z tymi dmuchanymi instagramerkami. Koleś rozdmuchał to do niebywałych rozmiarów. Ale dalej uważam że to walka z wiatrakami. Btw, stawiając się w jego sytuacji to jest absurd, bo dla mnie to akurat byłoby na plus, że moja kobieta ma się czym pochwalić. Ale tak jak jest to absurdalne zachowanie dla każdego zdrowego człowieka, to ciężko to od razu zrozmumieć.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 x 1  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#7

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2020, 11:57 AM przez Harbinger.)

Jakoś nie wyobrażam sobie, abym trenerowi wysyłała zdjęcia tyłka w stringach, ale nigdy o tym nie słyszałam. Teraz mnóstwo spotkań jest online, więc to może na tej zasadzie. W każdym razie nic normalnego mu nie doradzili, a nastawili anty do własnej kobiety. Podstawą każdej relacji jest rozmowa.

 x 2  x 1  x 0  x 0 


"Czasem sobie myślę, że Darwin jednak się mylił i w rzeczywistości człowiek pochodzi od owadów, bo w ośmiu przypadkach na dziesięć człekokształtne to zwykłe mendy gotowe na wszystko za byle gówno."
Odpowiedz
#8

To wszystko kojarzy mi się z takim ruchem antyfeminstycznym. Tak jak za wszelką cenę feministki, w zasadzie nie wiem czego chcą, to te samce próbują swoimi pokrętnymi metodami wpłynąć na kobiety i próbować sobie je podporządkować. A tu wychodzą takie kwiatki, że kolesiowi odjebało, bo jego dziewczyna robi foty dupska i wysyła je trenerowi, żeby ten mógł ocenić jej postępy. Dramat. Przypomniał mi się ojciec, miał zespół Otella, stał w oknie i pilnował jak matka idzie do sklepu.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 x 2  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#9

@Leorth Podziw i szacun że jesteś w stanie przeczytać ich posty i tematy Big Grin Big Grin

 x 0  x 2  x 0  x 0 


<podupie> Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#10

@Lotnik A dziękuję. Big Grin Nie jest to łatwe, czasem się obawiam, co tym razem przeczytam.
Jednak daje mi to możliwość kolejnych dyskusji na własnym forum i szansę na to, że ktoś tu wejdzie i zobaczy, że nie wszystko jest zero-jedynkowe w relacjach damsko-męskich, jak to nawykli pisać Bracia. Wiem, że to odrywanie kawałek po kawałku, ale to żaden dla mnie wysiłek.

 x 1  x 0  x 0  x 0 


"Nie możesz pozostawić wszystkiego losowi. On ma wiele do zrobienia. Czasami musisz mu pomóc. " - Leonardo da Vinci
Odpowiedz
#11

Ja bym nie dała rady.

@vlad1431 Też jestem antyfeministyczna, jednak nie pałam nienawiścią do kobiet. Można? Można.

 x 1  x 0  x 0  x 0 


"Czasem sobie myślę, że Darwin jednak się mylił i w rzeczywistości człowiek pochodzi od owadów, bo w ośmiu przypadkach na dziesięć człekokształtne to zwykłe mendy gotowe na wszystko za byle gówno."
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB