Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Ciekawe odkrycie
#1

Mianowicie chyba jestem szurem odkąd dałem sobie szansę na to by myśleć że ktoś mógłby mnie pokochać i po paru koszach ale też wielu rozmowach moge stwierdzić że jestem ostro skrzywiony

Jestem zazdrosny niepewny siebie kłamie pacze podczas rozmowy można to zwalić na emocje ale wydaje mi się że to taka strategia podsiwianomosci aby ktoś mi przyznał rację jak się zakochałem 3 miesiące temu to jak kamień w wodę myślę głównie o niej albo coś z nią związane (dalej mam swoje życie za dużo się dzieje żeby to olać)
Nie panuje nad sobą to strasznie dziwne straszne i ciekawe ...te doświadczenia jeśli chodzi o miłość i nieudane próby związku ukazały moje najgorsze strony jestem uparty i nie odpuszczam 
To przez pierwszą ,, miłość,, czy wszystko jest do leczenia zastanawiam się nad tym i wydaje mi się ta gorsza opcja jak to widzicie.

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#2

Ja bym to najchętniej zwalił na słabe metody wychowywania, które stosowali Twoi rodzice i środowisko, które Cię skrzywiło do reszty. Wink Nieważne jak do tego doszło, jak chcesz to zmienić, to zapierdalaj na pogawędki z psychologiem.
Wątpię, by samo przeszło, ale jeżeli uważasz to za ciekawe, czy wręcz fascynujące, to może lepiej niczego nie zmieniać?
Cały czas się zastanawiam, czy dobrze Cię zrozumiałem. To chyba przez tę składnię. Big Grin

 x 1  x 0  x 0  x 0 


"Nie możesz pozostawić wszystkiego losowi. On ma wiele do zrobienia. Czasami musisz mu pomóc. " - Leonardo da Vinci
Odpowiedz
#3

Rządzą Tobą emocje i nawet nie jesteś w stanie rozpoznać ich. Rozpoznajesz uczucia, to już lepiej, ale dalej nie wiesz co się z Tobą dzieje. Tak, wszystko do leczenia. To jacy jesteśmy teraz i jak się zachowujemy w danej sytuacji to efekt tego co doświadczyliśmy w dzieciństwie. W zależności jak duża część tych wydarzeń jest zapomniana, wyparta, tym owocuje w życiu dorosłym. Popatrz na drzewo, np jabłoń, jak jest pielęgnowana od zasadzenia, rodzi ładne duże i soczyste owoce. Jak rośnie w krzakach, nikt się nią nie interesuje, rodzi rajskie jabłka, kwaśne małe i twarde.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#4

Jest lepiej znaczy widzę trochę więcej otwieram oczy dużo jeszcze do roboty ale jestem dobrej myśli dzięki!

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB