Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Co o tym myśleć?
#49

Jeszcze chciałem się dopytać tego czy jak ona mnie złapała za rękę to była oznaka jej zaintersowania czy tak po prostu.Gdy rozpoczynałem ten temat, totalnie o tym zapomniałem, ale teraz sobie przypomniałem to napiszę żeby wiedzieć na przyszłość.Okoliczności tego były mniej więcej takie.

Zbliżały się ferie zimowe i wychowawczyni naszej klasy zaproponowała wyjazd w celu rekreacji.Potem tam wszyscy płacili pieniądze, a wychowawczyni się mnie zapytała czy jadę.Odpowiedziałem że nie, bo mam lokomocję i parę dni po tym.Na korytarzu, czekałem wraz paroma kolegami z klasy aż się przerwa skończy.W pewnym momencie ona do mnie podeszła,powiedziała czy moglibyśmy porozmawiać.Zgodziłem się.Wtedy ona niespodziewanie złapała mnie za rękę, odciągnęła od grupy i wtedy zaczęła ze mną rozmawiać dodam że odstęp między nami był koło 0,5 m.Porozmawialiśmy.W skrócie powiedziała że skoro mam lokomocję to może się do mnie przysiąść w autobusie i pogadamy sobie na spokojnie.Ostatecznie do wyjazdu nie doszło i jakoś to przeminęło.Lecz tu mi nie chodzi o lokomocję ale o jej gest.Czy to był objaw zainteresowania z jej strony czy po prostu z dobrego serca tak o chciała pomóc.

Pozdrawiam.

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#50

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2020, 11:52 AM przez vlad1431.)

Wyobraź sobie że nie jesteś w ogóle nią zainteresowany, nie podoba Ci się w ogóle i nie wyobrażasz sobie mieć z nią nic wspólnego, poza tym że jest twoją koleżanką, co wtedy? Otóż nie miałbyś żadnych rozkmin takich jak od początku wątku, jestem tego pewien. Ona ma dopiero 16 czy 17 lat i nie można się doszukiwać femme fatale w dziewczynie w jej wieku, że wszystkich kolesi wokół podrywa. Bo jest to po prostu niemożliwe, ale nie da się tego tego wykluczyć. Może jest zwykłą atencjuszką i szuka potwierdzenia swojej atrakcyjności gdzie się da i nic więcej na obecną chwilę od nikogo nie potrzebuje. Po prostu chce z tobą spędzić czas miło, ale nic więcej. Chce być twoją przyjaciółką, a może cie bada na ile możesz być dla niej przyjacielem, bo jest to dla niej ważne żeby mieć bratnią duszę. Tylko wyklucza to według mnie obecność chłopaka z którym rzekomo jest, w co wątpię, bo co, on niby ma nie być zazdrosny że ona zaprasza cie na swoje urodziny? Z zaproszenia nic nie wyszło i tu swoją wiarygodność pogrzebała, bo jakby jej zależało żeby z tobą spędzić czas, mogliście na wiele innych sposobów spędzić czas razem. Może została tak wychowana że nie ma dla niej znacznia płeć przyjaciela i twierdzi że jest możliwa przyjaźń i nic więcej między kobietą a mężczyzną. Nie ma z jej strony żadnych podtekstów ani dwuznaczności co miałoby cię w jakąś stronę ukierunkować. Ty próbowałeś, bo widać że ci zależy na niej, ale dlatego od początku o tym piszę i jest to kluczowe w tym wszystkim, że ty też powinieneś do tego tak podejść, bo jak zauważyłeś jest osobą specyficzną, łatwo nawiązuje kontakty i tobie się to u niej podoba, ale nie możesz, ani nie powinieneś się w niej zakochać ani zauroczyć, a niestety właśnie tak się stało.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 x 1  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#51

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2020, 14:30 PM przez Michał.)

Ja sam nie wiem co ja czuję.Z resztą uczuć się nie da opanować.W każdym razie postaram się zająć czymś myśli i nie zastanawiać się nad Bóg wie czym.Będzie co będzie..

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#52

Dokładnie, masz dopiero 18 lat, więc jesteś jeszcze bardzo młody, dopiero osiągnąłeś pełnoletność i wchodzisz w dorosłość.
Prawdopodobnie po ukończeniu szkoły średniej będziesz chciał robić wykształcenie wyższe na studiach - to ogromna szansa dla Ciebie.
Co do podrywania w szkole średniej i później czyli na studiach, to polecam Ci zapoznać się z tymi artykułami:

https://www.uwodzenie.org/podryw-szkole-podryw-liceum/

https://www.uwodzenie.org/podryw-uczelni...ach-wstep/

Po tym jak załaduje się strona wystarczy, że po w prawym górnym rogu załadowanej strony (tuż pod paskiem adresu przeglądarki) klikniesz X aby zamknąć reklamę i już można czytać.
Szkoda, że jak ja miałem 15 - 18 lat, to nie było jeszcze takich artykułów.

 x 1  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Theme © iAndrew 2016 - Forum software by © MyBB