Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Czy próbujecie wygrać w Lotto i innych loteriach?
#13

Szczerze mówiąc, to w latach dziewięćdziesiątych XX wieku i w pierwszej dekadzie XXI wieku często albo kupowałem losy różnych loterii Lotto, albo kupowałem zdrapki, które wówczas kosztowały chyba 2 zł.
Efektem było to, że kupiłem zdrapkę za 2 zł, a wygrałem 4 zł, czyli miałem na dwie kolejne zdrapki - po kilku kolejnych, w których nic nie wygrałem zrezygnowałem z tego.
Poza tym jak już wcześniej wspomniałem kupowałem też losy różnych loterii z rodziny Lotto, ale nawet jeśli udało mi się wytypować liczby identyczne jak te na losowaniu, to najczęściej była to 1 lub 2 lub 3 liczby, a czwórka wypadała niezmiernie rzadko - piątki lub szóstki nie udało mi się trafić nigdy.
Ale dla przykładu w różnych konkursach warto brać udział, np. kiedyś wziąłem udział w konkursie na SFD.PL (Sportowe Forum Dyskusyjne), w którym kilkoro osób, które przyślą najciekawsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi na pytanie otrzymać miały suplement multiwitaminowy z dodatkiem aminokwasów, a dokładniej ActivLab VitAMINO o wartości 69 - 79 zł i o dziwo udało mi się to wygrać.
Także takie konkursy jak najbardziej polecam.

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2016 - Forum software by © MyBB