Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Dieta i Treningi
#1

Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.igortreneronline.pl">http://www.igortreneronline.pl</a><!-- m -->
I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia!

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#2

Czym właściwie wyróżnia się ten trener, że nazywasz go najlepszym trenerem w Polsce oprócz tego, że on lub wynajęci przez niego ludzie spamują na forach dyskusyjnych i w serwisach internetowych linkiem do jego strony ?

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#3

Niezłym brakiem kultury trzeba się wykazywać, by zmieniać komuś treść linku na taką, która widnieje aktualnie w pierwszym poście. Nic tylko pogratulować! <kciuk>

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#4

killer napisał(a):[post]4336[/post] Niezłym brakiem kultury trzeba się wykazywać, by zmieniać komuś treść linku na taką, która widnieje aktualnie w pierwszym poście. Nic tylko pogratulować! <kciuk>
Czytales regulamin? Czytales opinie o tym oszuscie w innych zrodlach? Czy netykieta dla ciebie to tylko dziwne slowo? Jak dla mnie to mod i tak go ulgowo potraktowal.

 x 0  x 0  x 0  x 0 


pozdrawiam / mvg / mvh
Salata
Odpowiedz
#5

Co ma regulamin i netykieta do kultury osobistej moderatora?

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#6

killer To jest cenzura. Jeżeli ktoś zamieszcza linki związane z Igorem, to automatycznie zmienia się jego treść na powyższą. Osobiście nie widziałem tego tematu (Po dostrzeżeniu od razu usuwam i blokuję autora), lecz usunę go dopiero, gdy przeczytasz moją wypowiedź (Nie mam czasu na wycieczki słowne na PW). A może i zostawię? W końcu temat w tej formie obecnie jest mało szkodliwy.

Osoba wrzucająca takie linki jest dla mnie zwykłym śmieciem, którego trzeba się pozbyć. O Igorze już sobie dzięki użytkownikowi Adventures wystarczająco poczytałem i wiem, jaki to jest pozer. Sam nawet pofatygowałem się napisać do niego na FB w sprawie spamu, gdzie nawet nie miał odwagi odpisać.
Zmierzam do tego, że ja dostosowuję swój język pod daną osobę, niemniej zawsze zachowując opanowanie. Wygląda to wtedy lepiej, niż powinno.
Większość użytkowników nie ma problemu z moimi wypowiedziami. Na Men's Health (Poprzednie forum, z którego się przenieśliśmy ) przekleństwa były codziennością. Kto chciał to z nich korzystał i nikt nikogo z tego powodu nie oceniał, jeżeli zachowywał umiar. Wierzę, że jesteśmy tu wszyscy na tyle dorośli, by nie wzbraniać się przed przeczytaniem słowa "Chujowy". Mniemam, że o to ci chodziło.
Forum jeszcze stoi na dość przestarzałym silniku i do czasu migracji na nowy, jestem zmuszony stosować taką cenzurę, by chociaż nie robić za frajera, na którego stronie można zostawić byle link, by wspomniany oszust mógł się na tym bogacić. Obyś nigdy w swoim życiu nie doszedł do takiego momentu, że przestawisz się z "Ale tak nie wypada" na "Pierdolę to, co inni myślą". Między innymi tak się dzieje, gdy jesteś na podobnym stanowisku, co ja.
Jeżeli rozumiesz to dobrze, w przeciwnym razie również dobrze, jeżeli wiesz, co mam na myśli. Wink

 x 0  x 0  x 0  x 0 


"Nie możesz pozostawić wszystkiego losowi. On ma wiele do zrobienia. Czasami musisz mu pomóc. " - Leonardo da Vinci
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB