Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
dobry mechanik
#1

Witam wszystkichSmile Czym się sugerujecie przy wyborze mechanika? Przy okazji, czy ktoś mógłby mi polecić jakiegos fachowca z Krakowa lub okolic?

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#2

Czasem oczekiwania na przyjęcie auta do naprawy.

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#3

Osobiście staram się unikać odwiedzania mechaników, a wszelkie naprawy przeprowadzam sam, ale jak już to odwiedzam A.M.Serwis, gdzie znają się na autach. Ja osobiście zwracam uwagę na rozsądne ceny i czas realizacji wszelkich napraw. Wink

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#4

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2020, 10:05 AM przez kkrs.)

Czasami zdarza się tak, że na trasie auto ulegnie awarii gdzieś na trasie. Czy w takiej sytuacji pozostaje jedynie laweta, czy są jakieś proste usługi naprawczo-diagnostyczne, tak aby uruchomić auto do dalszej podróży?

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#5

wtedy tylko assistance. Niemieckie ADAC Plus jest bezkonkurencyjne i działa w całej Europie. Czasami niektóre banki oferują karty ktedytoee z takimi usługami. Kiedyś miałem zkk od polbanku i assistance mi pomogło.

 x 1  x 0  x 0  x 0 


pozdrawiam / mvg / mvh
Salata
Odpowiedz
#6

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2020, 10:32 AM przez kkrs.)

No właśnie coś takiego wydaje mi się, byłoby całkiem dobrą opcją.
Często jest jednak tak, że auto przestaje funkcjonować gdzieś na trasie: bo np coś padło, bez czego auto nie jest w stanie się poruszać. 
W takiej sytuacji przydaje się ubezpieczenie na lawetę bądź zainwestowanie bądź w sumie taniej może wyjść (jeżeli jest to krótki dystans), odebranie przez zewnętrzną pomoc drogową (jeżeli jest to jednorazowa akcja).
Na https://pomoc-drogowa-warszawa.supermechanik.pl/
Przykład takiej usługi.

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB