Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Jak prasujecie ubrania
#1

Moja wielka zmora. NIe dość,ze zajmuje to dużo czasu to potem czasmai po wyjęciu ubrania są nadal wygniecione i nadają się do ponownego prasowania.
Jak sobie radzicie?

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#2

Prasowanie ułatwia przede wszystkim rozwieszanie prania. Porządnie rozwieszone nie grochowiny to cały sukces. U mnie nawet do prasowania leży ułożone a nie na gromadzie albo w koszu. Przed powieszeniem porządnie wytrzepuje i nadaje odpowiedni kształt.
Naucz się jak składać ubrania w szafkach. Jeśli złożysz je w odpowiedni sposób, to nie będziesz musiał się martwić o to, ze bedą wygniecione jak je bedziesz już miał nałożyc na siebie. Nie jest to trudna sztuka. W sieci są poradniki, jak sie nauczyć.

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#3

Kupuję ciuchy ze sporą domieszką poliestru, mam t-shirty, które się w ogóle nie gniotą, a nigdy nie były prasowane. 50/50 bawełny i poliestru robi swoje. A przy prasowaniu ciuchy spryskuję wodą - to zawsze pomaga.

 x 0  x 0  x 0  x 0 


"Nie możesz pozostawić wszystkiego losowi. On ma wiele do zrobienia. Czasami musisz mu pomóc. " - Leonardo da Vinci
Odpowiedz
#4

A nie masz wrażenia że nie oddychają? Nigdy na to nie zwracam uwagi, ale rok temu kupilem kilka koszulek w Carry i są naprawdę mega jakościowo. Tak jak 10 lat temu w Croppie. Bo w tych ostatnio z Croppa nie da rady chodzić, pocę się pomimo tego że nie jest mi ciepło. Składu na tych z Carry nie widzę.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB