Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Postępowa NIe/TOLERANCJA
#1

Po niemal roku,głośna sprawa zwolnionego pracownika IKEI wraca z rykoszetem:

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/...tawia.html


https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/...-jego.html


a mi to "woda na młyn"...,chcę także poznać Wasze zdanie.Podyskutujmy o tym.

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#2

Co tu dużo mówić - środowiska postępowe domagają się "tolerancji" dla siebie i osób, które rzekomo reprezentują, a tym czasem kiedy chodzi o to, żeby oni tolerowali normalnych ludzi, tzn. takich ze zdrowym światopoglądem, to jest już z tym problem.
Takie coś nazywa się fachowo hipokryzja lub jak kto woli mentalność Kalego.

 x 2  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#3

Oni wymagają tolerowania ich zachowań, poglądów, działań. W drugą stronę to nie działa. Podwójne standardy.

 x 2  x 0  x 0  x 0 


"Czasem sobie myślę, że Darwin jednak się mylił i w rzeczywistości człowiek pochodzi od owadów, bo w ośmiu przypadkach na dziesięć człekokształtne to zwykłe mendy gotowe na wszystko za byle gówno."
Odpowiedz
#4

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2020, 13:18 PM przez LilPeneros.)

Żyjemy niestety w pojebanym świecie gdzie za mówienie prawdy o islamskich imigrantach / o mniejszościach narodowych (vide Afroamerykanie) / o mniejszościach seksualnych / o feministkach / o lewicowcach czy na inne kontrowersyjne tematy popularny sportowiec może utracić sponsora tylko dlatego, że sponsor nie podziela jego poglądów, albo zawodnik MMA może stracić licencję profesjonalnego zawodnika, albo człowiek może zostać zwolniony z pracy, albo w skrajnych przypadkach można być nawet ukaranym przez sąd za "mowę nienawiści".
Jak to mówił George Orwell:

"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym."

Dopóki ludzie będą się zgadzali na taki stan rzeczy, to tak będzie, a nawet może być jeszcze gorzej.
Dlatego ludzie powinni się organizować, zrzeszać i wspierać te ugrupowania polityczne, które są wolnościowe i/lub prawicowe, tzn. są zwolennikami wolności słowa i innych swobód obywatelskich, np. na polskiej scenie politycznej (w Sejmie RP) obecnie taką partią jest jedynie Konfederacja, w UK jej odpowiednikiem jest Partia Niepodległości Zjednoczonego Królestwa z której jednym z najbardziej znanych działaczy był Nigel Farage.

 x 2  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#5

Oj, lewactwo to już chyba większość.

Teraz zabito bandytę i robi się z niego świętego, daje przyzwolenie na rozpierdalanie miast, grabieże, gwałty, przemoc, bo to uciśnieni czarni walczą o swoje. Nie ma to nic wspólnego z protestami, ale niektórzy to chyba jakieś okulary noszą dziwne. Gloryfikują faceta z bogatą kartoteką, ćpuna, który napadł na ciężarną w jej własnym domu i przyłożył pistolet do brzucha. Gościa, który był napruty w chwili, kiedy Policja go zatrzymała.

Piłkarz Los Angeles Galaxy, Alexander Katai, właśnie został wyrzucony z pracy za poglądy swojej żony, która wrzucała na instagramie wpisy i fotki wymierzone w dzicz plądrującą sklepy w Stanach.

W Poznaniu i Warszawie biali leżeli na chodnikach i ulicach, ręce mieli z tyłu. To wszystko w ramach solidarności z murzynami.

Nowa logika, dzieci komunistów nie odpowiadają za czyny rodziców, dzieci Niemców nazistów nie odpowiadają za ich czyny, ale wszyscy biali na świecie odpowiadają za czyny białych sprzed wielu lat, kiedy w USA było niewolnictwo (mimo, że czarni też mieli swoich niewolników, czarnych).

 x 2  x 0  x 0  x 0 


"Czasem sobie myślę, że Darwin jednak się mylił i w rzeczywistości człowiek pochodzi od owadów, bo w ośmiu przypadkach na dziesięć człekokształtne to zwykłe mendy gotowe na wszystko za byle gówno."
Odpowiedz
#6

Kiedyś komuniści próbowali zrobić rewolucję komunistyczną za pomocą proletariatu w postaci robotników i chłopów.
Dzisiaj komuniści chcą przeprowadzić rewolucję przed wyborami w USA wykorzystując do tego celu proletariat zastępczy czyli w tym przypadku Afroamerykanów.

Ci co robią zadymy w USA mają szczęście, że nie mieszkają w takim państwie jak np. PRL (Polska przed 1989 rokiem), bo gdyby mieszkali, to zostaliby szybko spacyfikowani.
Tak samo mają szczęście, że nie mieszkają gdzieś w Europie wchodniej, np. w Rosji albo na Białorusi, bo też jakby odpierdalali takie cyrki, to zostaliby szybko spacyfikowani.

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#7


 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#8

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2020, 16:06 PM przez vlad1431.)Ciekawa historia człowieka na którego wpłynęła babcia w wieku 4 lat. Powiem Wam że mnie to zszokowało, jak negatywny wpływ może mieć ktoś toksyczny i zaburzony na całe życie nawet nie swojego potomstwa. Odbiegłem od głównego wątku, ale zawsze byłem zwolennikiem związków przyczynowo skutkowych. Bo tu mamy żywy przykład tragedii ludzkiej w związku z brakiem odpowiedniej diagnozy. A na obecną chwilę mamy dwie można powiedzieć już frakcje walczące ze sobą o to czy jest to zgodne z naturą człowieka czy nie.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#9

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2020, 16:47 PM przez LilPeneros.)

Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś jak jakiś facet uważał się za kobietę w ciele mężczyzny, a kobieta za faceta w ciele kobiety, to nazywano to fachowo jako ZABURZENIA IDENTYFIKACJI PŁCIOWEJ i była to jednostka chorobowa.
Zdaniem zwolenników ideologii gender człowiek podobno może mieć ponad 50 różnych płci (sic!), co jest sprzeczne z nauką, gdyż wiadomo powszechnie, że istnieją tylko dwie płcie - płeć męska i płeć żeńska, czyli mężczyźni i kobiety.
Wszystko inne to są dewiacje i wynaturzenia.

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#10

Natomiast co do całego wątku, słuszne podsumowanie Lilpeneros. Ja nie jestem w stanie udzielać się w dyskusjach na takie tematy, bo wtedy mam wrażenie że jedyną opcją są rządy totalitarne.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2016 - Forum software by © MyBB