Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Powiększenie penisa kwasem hialuronowym
#1

Panowie czy ktoś może słyszał o zabiegu powiekszania penisa za pomocą kwasu hialuronowego? Bo zastanawiam się własnie nad zapisaniem się na ten zabieg. Interesuje mnie jednak informacja z pierwszej rękik jak wygląda ten zabieg, czy są jakieś powikłania. Czy jednak pozostać przy pwikekszaniu tabletkami?

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#2

(23-04-2020, 10:02 AM)kkrs napisał(a): Panowie czy ktoś może słyszał o zabiegu powiekszania penisa za pomocą kwasu hialuronowego? Bo zastanawiam się własnie nad zapisaniem się na ten zabieg. Interesuje mnie jednak informacja z pierwszej rękik jak wygląda ten zabieg, czy są jakieś powikłania. Czy jednak pozostać przy pwikekszaniu tabletkami?
Po co chcesz powiększać swojego penisa ?
Jeśli masz tzw. średnią europejską, to absolutnie nie ma potrzeby, żeby go powiększać.
Jak chcesz sobie niewielkim kosztem "powiększyć", to kup maszynkę do strzyżenia głowy (strzyżarkę) i zetnij nią włosy dookoła penisa na 3 - 9 mm, a wtedy Twój penis będzie się wydawał optycznie większy.
Jeśli chodzi o powiększanie tabletkami, to w mojej opinii da się powiększyć penisa tylko na chwilę, np. zażywając przed stosunkiem L-Cytrulinę lub AAKG lub L-Argininę, natomiast po tym jak skończy się erekcja penis w stanie spoczynku będzie tej samej wielkości jaki był w stanie spoczynku przez zażyciem L-Cytruliny / AAKG / L-Argininy.
Krótko mówiąc - to, że jakiekolwiek tabletki są w stanie TRWALE, tzn. już na zawsze powiększyć czyjegoś penisa, to moim zdaniem zwykła ściema.

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#3

Kwas hialuronowy szybko się wchłania, długo się tym nie nacieszysz.

 x 0  x 0  x 0  x 0 


"Czasem sobie myślę, że Darwin jednak się mylił i w rzeczywistości człowiek pochodzi od owadów, bo w ośmiu przypadkach na dziesięć człekokształtne to zwykłe mendy gotowe na wszystko za byle gówno."
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2016 - Forum software by © MyBB