Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
prawiczek a doświadczona dziewczyna
#1

Mam problem z tym żeby zaakceptować związek z doświadczoną dziewczyną która robiła to już wiele razy a mną który nigdy tego jeszcze nie robił, chciałbym być z dziewczyną która będzie mieć swój pierwszy raz ze mną a ja z nią.. czy to coś złego?
 x 0  x 0  x 0  x 0 Odpowiedz
#2

Według mnie to nic złego, masz do tego święte prawo i nie jest to żaden objaw szowinizmu, seksizmu czy innych żali, które kobiety w takich sytuacjach uwierają.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 x 0  x 0  x 0  x 0 Odpowiedz
#3

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2022, 01:17 AM przez LilPeneros.)

Myślę, że najlepiej będzie jak stracisz swoje dziewictwo z kobietą bardziej doświadczoną od siebie, a kwestię ewentualnego rozdziewiczenia jakiejś dziewczyny (jeśli tak Ci na tym zależy) zostawić sobie na czas kiedy nie będziesz już w związku z tą, z którą jesteś obecnie.
Poza tym powiem tylko tyle, że wg. opinii facetów, którzy trafili na dziewice seks z nimi nie był wcale niczym szczególnym, a wręcz przeciwnie gdyby mogli cofnąć czas robiliby to z kobietami doświadczonymi.
Nawet pewien trener PUA powiedział kiedyś w filmiku adresowanym do facetów, którzy jeszcze nie mieli pierwszego razu, żeby na pierwszy raz poszukali sobie partnerki starszej od nich minimum o kilka lat i doświadczonej seksualnie.
Przede wszystkim w razie jakiejś wtopy jest o wiele mniejsze ryzyko, że kobieta typu MILF cię wyśmieje tak jak to się może zdarzyć w przypadku młodych dziewczyn, po drugie takiej kobiety nie będziesz musiał uczyć seksu tak jak byłoby to w przypadku dziewicy tylko ona nauczy seksu Ciebie, po trzecie jeśli zależy Ci na tym, żebyś nie musiał miesiącami czekać na utratę swojego dziewictwa lepiej sprawdzi się kobieta doświadczona - dziewice są w tym temacie dużo bardziej oporne (czyt. może być trudność w tym, żeby w ogóle chciały uprawiać seks), po czwarte wg. różnych naukowców najlepsze połączenie seksualne jest między młodym mężczyzną, a dojrzałą kobietą oraz między dojrzałym mężczyzną, a młodą kobietą.
Podsumowując - jeśli jesteś mężczyzną w wieku 18 - 30 lat wybierz sobie atrakcyjną kobietę starszą od Ciebie o 5 - 15 lat, a dlaczego, to napisałem już wcześniej.
 x 1  x 0  x 0  x 0 Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB