Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Strajk mężczyzn???
#1

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2021, 13:27 PM przez Adventures.)

Będzie kontrowersyjnie. Że tu przynajmniej mogę się wypisać to skorzystam.


 
 
Ta reklama wkur…. mnie bardziej niż:


 


Razem wizęte. Przynajmniej zarobiły pokupiły mieszkania, domy to mogą sobie pozwolić na wyrzucanie partnerów.


 
 
Nie uważacie że to już przesada? Ostatnio sąsiad 2 godziny na ławce spędził najeb…aż wytrzeźwiał.
 
„-Bo po psy zadzwonię!”
Ta… po chooju…co za czasy nastały. I to wszystko w jego własnym mieszkniu. Dlaczego teraz nie ma strajku mężczyzn? Boimy się? Jeszcze trochę to wypłata będzie szła bezpośrednio na konta kobiet. Z resztą były już takie pomysły. I prawdopodobnie nikt nie będzie protestował.
 
Sąsiad to powinien nie na psy tylko po odpowiednią ekipę zadzwonić. Drzwi łomami z zawiasów, knebel na ryj, za wszarz do wora i do Wisły. I po problemie.
Tylko studzienki kanalizacyjnej i linki holowniczej szkoda…warto zainwestować w nieco lepszą linkę, żeby nie wypłynęło…
 
Dosłownie ze swojego mieszkania go wywaliła. Ja pier…. LUDZIE CO SIĘ DZIEJE!!!!
Zobaczycie jak tak dalej pójdzie to Nasze wypłaty na waciki polecą i to nie w teorii, a w praktyce to noclegi pod ławkami Nas czekają. Dotychczas się z tego śmiałem, ale teraz jak sobie to przypomnę, to mogę jedynie napisać:
 
JEBAĆ SUKI MACZETAMI!!!!!
 
A tak na poważnie kiedyś po koncercie Lisowskiej jakiś koleś się jej oświadczył.. Myślałem, że wariat. Teraz myślę GENIUSZ-przewidział sytuację. Przynajmniej jak go wypierdoli to na zbity pysk ale nie ze swojego.
 
Jeśli ktoś woli nieco dojrzalsze :


 
Osobiście wolę brunetki, mówi się trudno. W obu przypadkach czeka mnie tylko ławka pod Media Expert. Tam chociaż namiot na rowery mają. Zegarki WR 100 mam-poradzę sobie.
 
Grunt to dobre myślenie.


Chcę tu zwrócić uwagę na to,że kobiety najczęściej wykorzystują nowe przepisy prawne do realizacji swoich celów.
Więc pamiętaj- nigdy nie zapraszaj do siebie kobiety na dłużej niż kilka godzin.

 x 1  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#2

W końcu ktoś mądry coś takiego stworzył:

https://www.pieklomezczyzn.pl

https://www.pieklomezczyzn.pl/strona/poz...postulaty/

Bardzo dobre genialne.

Ja bym jeszcze dodał, jeśli mąż zabije żonę niechcący, to po pierwszej żonie grzywna 50zł i szampan na "rozpoczęcie nowej drogi życia". Oraz jako pocieszenie trudnej sytuacji, gdzie samiec stołuje się w pobliskim barze mlecznym, ale przynajmniej ma spokój i ciszę, bez słuchania pierdolenia głupot.

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#3

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2021, 20:45 PM przez LilPeneros.)

(28-01-2021, 04:17 AM)Adventures napisał(a): W końcu ktoś mądry coś takiego stworzył:

https://www.pieklomezczyzn.pl

https://www.pieklomezczyzn.pl/strona/poz...postulaty/

Bardzo dobre genialne.

Ja bym jeszcze dodał, jeśli mąż zabije żonę niechcący, to po pierwszej żonie grzywna 50zł i szampan na "rozpoczęcie nowej drogi życia". Oraz jako pocieszenie trudnej sytuacji, gdzie samiec stołuje się w pobliskim barze mlecznym, ale przynajmniej ma spokój i ciszę, bez słuchania  pierdolenia głupot.
Wśród tych postulatów jednym z najważniejszych jest postulat nr. 6.
Dlaczego ? Kiedyś oglądałem program "Sprawa dla reportera" autorstwa Elżbiety Jaworowicz, w którym byli obecni rodzice chłopaka, który rzekomo popełnił samobójstwo w więzieniu, a może raczej został powieszony przez więźniów z celi.
Stało się to po tym jak najpierw miał jednonocną przygodę seksualną ze znajomą dziewczyną z tej samej wsi, nie zgwałcił jej, a mimo to ona oskarżyła go o gwałt i został skazany NA PODSTAWIE POSZLAK, a nie na podstawie twardych dowodów.
W więzieniu był tak traktowany przez więźniów, że trafił chyba na oddział psychiatryczny, następnie po doprowadzeniu go do normalnego zdrowia psychicznego dano go z powrotem do celi.
A potem po pewnym czasie stało się tak, że albo sam popełnił on samobójstwo w swojej celi albo współwięźniowie go powiesili.

Gdyby za fałszywe oskarżanie mężczyzny o gwałt groziła kobiecie kara więzienia, to ten gość prawdopodobnie nigdy nie zostałby skazany i by dzisiaj żył, bo nie zostałby przez tą kobietę fałszywie oskarżony.
Tak samo gdyby przy takich sprawach, gdzie wiadomo, że jeśli ktoś jest niewinny i zostanie skazany za przestępstwo seksualne, to w najlepszym wypadku będzie bity przez więźniów lub co gorsza gwałcony moim zdaniem oprócz sędziego, prokuratora i adwokata na sali sądowej powinien być też wykrywacz kłamstw, tzw. wariograf, aby nikt kto nie popełnił gwałtu nigdy nie został za to skazany.
Gdyby w trakcie rozprawy sądowej tego chłopaka był na sali sądowej wariograf, to chłopak nie zostałby skazany i żył by do dziś.

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#4

Nawet gdyby na sali był wariograf, to nie zdałby się na nic, bo z tego co się orientuję, to wyniki badania wariografem nie mogą stanowić dowodu w sprawie.
Pewnie takie sytuacje się zdarzają, ale jednak więcej chyba jest takich, że to kobiety są ofiarami i uważa się, że "były same sobie winne, bo sprowokowały strojem" czy coś w ten deseń...

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#5

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-2021, 15:42 PM przez LilPeneros.)

(28-01-2021, 23:46 PM)martyna004 napisał(a): Nawet gdyby na sali był wariograf, to nie zdałby się na nic, bo z tego co się orientuję, to wyniki badania wariografem nie mogą stanowić dowodu w sprawie.
Pewnie takie sytuacje się zdarzają, ale jednak więcej chyba jest takich, że to kobiety są ofiarami i uważa się, że "były same sobie winne, bo sprowokowały strojem" czy coś w ten deseń...
Normalny mężczyzna czyli taki, który potrafi kontrolować swój popęd seksualny, a więc większość naszego społeczeństwa widząc atrakcyjną kobietę nawet jeśli jest ona skąpo ubrana czy ubrana w jak to niektórzy nazywają "wyzywający sposób" nawet nie pomyśli o gwałcie tylko pomyśli o zdobyciu tej kobiety.
W książce "Seksuolog radzi" autorstwa prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza było napisane, że po tym można poznać, że ktoś jest dojrzały psychoseksualnie, że ktoś odznacza się tzw. samoopanowaniem seksualnym.
Autor tejże książki sugerował więc, że można być dojrzałym pod względem wieku, a nie być dojrzałym psychoseksualnie.

Nie wiem czy wiesz, ale szacuje się, że w Polsce kilka tysięcy mężczyzn jest skazanych za różne przestępstwa mimo iż prawdopodobnie byli niewinni.
Co do wariografu, to oczywiście nie może być on jedynym dowodem w sprawie, ale w przypadku takich spraw jak pisałem jeśli ktoś obstaje przy tym, że jest niewinny, to sąd powinien zlecać zanim kogoś skaże właśnie na badanie wariografem.
Wtedy 90% przypadków siedzenia za niewinność dałoby się uniknąć.

Co do problemu tego, że wiele kobiet pada ofiarą gwałtów, to dałoby się temu zapobiec na kilka sposobów:

1. Kobieta, która chce tego uniknąć powinna po pierwsze zapisać się na jakieś sztuki/sporty/systemy walki.
2. Powinna zaopatrzyć się w jakieś dostępne bez zezwolenia urządzenia obronne, np. gaz pieprzowy w postaci żelu lub paralizator.
3. Unikać samotnego przemieszczania się po mieście w nocy.
4. Jeśli jest w klubie, to nie zostawiać nigdy niewypitych i niepilnowanych drinków.
5. Do klubu wybierać się nie tylko w towarzystwie koleżanek ale również w towarzystwie swojego faceta.

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#6

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2021, 19:36 PM przez martyna004.)

A czemu gaz pieprzowy w postaci żelu?
Znaczy, obiło mi się coś o uszy, że w żelu jest dobry, bo jak jest wiatr, to nie zwieje tego na Ciebie,
ale może ma jeszcze jakieś ukryte właściwości?
Ja noszę w sprayu, ale w sumie kilka lat temu mi się przeterminował, 
więc chyba zaopatrzę się w jakiś nowy. xD 
Polecacie jakąś konkretną markę gazów, czy raczej nie ma większego znaczenia?

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#7

Co do konkretnej marki gazów pieprzowych, to żadnego konkretnego Ci nie polecę, ale co do tego, żeby lepiej brać w żelu, to ma on nad zwykłym gazem przewagę w trzech sytuacjach:

1. Kiedy ktoś napadnie Cię na wolnym powietrzu, to nawet w czasie wietrznej pogody jest mniejsza szansa, że dostaniesz gazem w twarz, czyli krótko mówiąc gazem dostanie tylko napastnik.
2. O ile dobrze pamiętam, to gazu w postaci żelu można używać w zamkniętych pomieszczeniach, np. w razie napadu na klatce schodowej bloku czy w windzie.
3. Niektóre gazy pieprzowe w postaci żelu posiadają funkcję znakowania np. na czerwono lub na zielono twarzy napastnika specjalną trudno zmywalną farbą, co ułatwia późniejszą identyfikację napastnika przez policję.

Ważne jest, że jeśli gaz pieprzowy ma np. 1 rok ważności, to należy raz w roku kupić nowy.
Oczywiście chyba nie muszę przypominać, że tego typu artykułów obronnych należy używać wyłącznie w przypadku obrony koniecznej.

 x 1  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
#8

Jasne. Dzięki. Smile

 x 0  x 0  x 0  x 0 


Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB