Witaj gościu, dołącz do nas! Dołącz   Zaloguj się
Taki ze mnie gladiator
#1

Cześć,

szukam sobie dobrego zakątka w internecie, żeby przetrawiać wewnętrzny strumień świadomości i zapisywać go w słowach, co wielce pomaga na ból dupy.

O ile generalnie rzecz biorąc każdy człowiek może sobie powiedzieć, że może sobie żyć jak wybierze i co komu do tego, to sama rzeczywistość weryfikuje nakładając własne ograniczenia. Jeden może sobie na wiele, dlatego, że nie ma problemów, jest wyedukowany i pochodzi z dobrego domu, a drugi, ma ograniczone możliwości i tylko określone sposoby egzystencji sprawiają, że żyje dalej i sytuacja się poprawia.

Jak w gladiatorze, koleś budzi się w pewnym momencie w zupełnie innym miejscu niż był w zeszłym tygodniu. Nagle, albo zacznie walczyć o życie, albo ten mega denerwujący gladiator go zaciupie, a przecież szkoda by było. No i ja mam właśnie w ten sposób, żyłem sobie spokojnie, aż jeb, się pozmieniało.

Teraz od roku siedzę i gaszę pożary, jeden po drugim. A w wolnych chwilach optymalizuję, już nawet przestawiam poranną rutynę, żeby nieco sobie przyspieszyć poranek. Okazuje się, że jak przestawię robienie pompek przed siedzenie na kibelku, to całość skraca się o 15 min Wink.

Pozdrowienia z piekiełka!

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
#2

Jeśli chodzi o łatwiejsze załatwianie dłuższej potrzeby w trakcie posiedzenia zarządu w ubikacji, to polecam ten artykuł:

https://potreningu.pl/artykuly/zdrowie/p...-kupe-6248

a w razie gdybyś chciał pozbyć się problemu zaparć polecam ten artykuł razem z komentarzami pod nim:

https://potreningu.pl/artykuly/ladies/za...oblem-1914

 x 0  x 0  x 0  x 0 
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB