Szarak W zasadzie wiedziałem że Ukr są głupi, ale są jeszcze głupsi… Strasznie im się w łbach odpaliła, przez tą granicę propaganda przeciwko Polsce. Niektórzy to dostali po słowach Tuska, wręcz jakiegoś amoku. No idioci, skończeni idioci. xd
Nieidealny Oglądając takie filmiki nasuwa się tylko jeden wniosek, dawne metody PO mają się dobrze. Prowokatorzy policyjni, podpalanie budki pod rosyjską ambasadą, akcja widelec.. to wszystko już było i jak widać wraca w pełnej chwale. https://www.facebook.com/share/v/Ux9eTNcRmL6fKkY5/
Themotha Nieidealny No tak, teraz nie będzie rozmawiać, a jak z rolników zrobić chuliganów? I grzeją znowu temat aborcji, by przykryć protesty rolników i inne ważne tematy. A to przypadek 🤡
Sydney Proszę bardzo elegancko pokazane jak to “bandyci” atakują biedną policję. OH wait! Ludzie idąc do wyborów zapomnieli jak było za czasów tego ryżego chuja? BRAWO KURWA 30 lat przeszło ekipa POPISU ma dalej 70% w społeczeństwie. Ten naród sam sobie wybiera los jebania w dupę bez wazeliny. Najrozsądniejsze co można tu zrobić to dorwać się do koryta i jebać ich razem z innymi politykierami.
Sydney Serio tym lewicowym dzbanom trzeba takie rzeczy tłumaczyć? BTW ten gość wygląda i wypowiada się jak typowy fajno-polak, wychowany na sojowym latte i kotlecikach.
Themotha Sydney ten gość wygląda i wypowiada się jak typowy fajno-polak, wychowany na sojowym latte i kotlecikach. Pierdolony debil z zielonymi włosami i zgubionym w drodze ewolucji chromosomie. Powinni być trzymani w cyrku, a nie się wypowiadać. Tak jak ten kolejny matoł od klimatu, w wersji kobiecej. Która lada samolotami na szczyty klimatyczne. Znalazły sobie łatwe źródło utrzymania, ruchaja się z tymi dziadami starymi na tych szczytach i Tobie wmawiają ze masz dbać o atmosferę. Gdzie Ci kurwa ekolodzy kiedy małe murzynki w Kongo za kromkę chleba zapierdalają wydobując kobalt, do produkcji baterii litowych? rozumiem organizacjom typu Black Live Matters to nie przeszkadza?